Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gáz ha az éjszakai...

Mennyire gáz ha az éjszakai vezetés kimarad?

Figyelt kérdés

Vezetés vége felé járok ezért kérdeztem hogy mi lesz az éjszakai vezetésel azt mondta csak papíron lesz meg,mert ő éjszaka nem vezet.

Ország útra kétszer elvit és vezetem már nagyon szar szürkés esős időben sötétedés felé 16 óra körül de teljes sötétségben nem.

Mennyire lesz gáz így jogsit kapni?


2023. jan. 16. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy van ilyen. Télen úgyis vezettél sötétben.
2023. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem B és C kategória is megvan, de nem volt éjszakai vezetésem. Illetve nem is ismerek olyant aki kimondottan este ment vezetni.
2023. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, volt-e olyanom... Max annak van akinek korán sötétedik :D
2023. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Szürkület veszélyesebb mint éjszaka.
2023. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
A szürkület sokkal rosszabb, mint a sötét.
2023. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én akit Budapesten ismertem vizsgázni, az kb. így volt vele, és sokszor országúti is alig, nem is mert egy-két ismerősöm hónapokig 60-nál gyorsabban menni sehol.


Nekem szerencsém volt, 70km-re volt az oktatótól a megyeszékhely, mindig 3 diákot vitt magával, megvolt mindenkinek oda meg vissza az országúti meg az éjszakai is. Majd kialakul a rutin. Amikor meglett az A kategóriám, alapból meglepődtem, motoron mennyire más és kellemetlen a sötét, de megszoktam.

2023. jan. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyáron tanultam vezetni, nekem se volt éjszakai vezetés. Az én oktatóm is csak 8-18 óra között vezetett. Szerintem az csak papíron van. Max aki télen tanul, és csak délután ér rá, annak van "szerencséje" ilyenhez, mert 16 órakor már sötét van.
2023. jan. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én ősszel tanultam, így novemberben párszor volt, hogy sötétben reggel 6-kor kezdtünk vagy este 7-kor végeztünk.

Én nem érzem, hogy olyan sokat adott volna hozzá az a pár alkalom.

2023. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Annak idején nálam fel se merült ilyen. Szürkületben, sötétben egyáltalán nem vezettem. Városon kívüli országúti útvonal egy volt, ahol talán kétszer végigmentünk. Autópályán is csak akkor vezettem először, mikor már megvolt a jogosítványom.
2023. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vizsgázni nappal fogsz, nincs jelentősége.
2023. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!