Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülye ember az aki nagy autó...

Hülye ember az aki nagy autó helyett kisebbet vesz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

5/


Hát nálam is sokszor volt kihasználatlan a hatalmas hely.

2023. jan. 26. 18:04
 12/61 anonim ***** válasza:
0%
#10 mert az tetszik neki.
2023. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Most is máshol fikázzák az általam kinézett yarist kis fos zabálja az olajat meg szét hullik de az ő prémium autói elmennek fél millió kilométert is és csak újonnan vásárolta.
2023. jan. 26. 18:27
 14/61 anonim ***** válasza:
13: ezért ne az ilyen hülyék után menj, magadnak veszel autót, nem mindenkinek van pénze prémium autóra újonnan, a legtöbbünknek meg kell gondolni, mit veszünk, azt kell venni, ami praktikus saját használatra, és kevés probléma van vele
2023. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
0%

Sokkal okosabb dolog a saját igényeidnek megfelelő autót venni, mint egy feleslegesen nagyot.

Két hátrányát látom: kényelem és biztonság. A kis autókat jellemzően rövidebb távokra tervezik, ezért nem olyan kényelmesek, nagyobb a zaj a beltérben. A kisebb méret kisebb gyűrődő zónát jelent, a kisebb súly miatt pedig rád hathat a nagyobb gyorsulási erő egy ütközésnél. Persze a mai kisautók elég biztonságosak, de a fizika azért fizika. Szerencsére kicsi az esélye, hogy ez probléma legyen, de azért nem nulla.

2023. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, csak akkor ha igényelné az élete a nagyobbat de mégse vesz nagyobbat. Ismerek ilyet, az összes ikeás bútorával az a megtiszteltetés ér hogy én vihetem haza neki.
2023. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
44%
Az a hülye, aki az igényeinek megfelelőek közül nem a jó állapotú, várhatóan költséghatékony fenntartásút veszi meg. Csak azért nem vennék nagyobbat, hogy nagy legyen.
2023. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

14/


Én mikor újonnan vettem se prémiumot vettem mert engem azok nem érdekelnek.Én az átlagosabb autókat szeretem bár a híres prémiumok legtöbbje is csak itthon számít a szar fizetések miatt prémiumnak odakint meg legtöbbje átlag autó.

2023. jan. 26. 19:53
 19/61 A kérdező kommentje:

15/


Utána néztem már nem annyira kicsi pl a yaris ültem benne elől hátul tökéletes helykínálat a kényelmet meg embere válogatja nekem még a kényelmes is lehetne kényelmetlen pl,biztonságban se rossz helyen van de tudom az sem mindegy mi megy neked egy átlagosabb autó vagy egy tank szóval ez minden járműnél fennáll.A zajról meg annyit,hogy 2015-től újfajta zajszigeteléseket is kapott az autó több helyen is a motorok is nagyon csendesek olcsóbb autóktól meg nem várom el ,hogy húszon milliós pl audi zajszigetelése legyen.

2023. jan. 26. 19:57
 20/61 A kérdező kommentje:

16/


Ha más nem vonóhorog és utánfutó és ők is eltudják hozni.De én pl nem sűrűn szállítok bútort.Az előző autómnál 9 év alatt nem sokszor volt tele a hatalmas csomagtartó de sokszor volt kihasználatlan még az utastér is.

2023. jan. 26. 19:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!