Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülye ember az aki nagy autó...

Hülye ember az aki nagy autó helyett kisebbet vesz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
#20 Az is egy megoldás de ha jól tudom horguk sincs. Bár azért nem mindent tesz fel az ember szívesen utánfutóra.
2023. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

21/


Nekem sose volt vonóhorgom pl meg annyira sok nagy cuccot se szállítottam az autóba ha kellet nagy ritkán nagy valami bevallom én is a sógornak szóltam mert neki volt futója meg vonóhorga is.Nem láttam értelmét ezekre beruházni mert 9 év alatt nem nagyon szállítottam semmi olyat.

2023. jan. 26. 20:14
 23/61 anonim ***** válasza:

Yarist nyugodtan megveheted, japán minőségű, kimegy a világból, jónéhány német prémiumot lepipál... Vonóhorgot is lehet rá csinálni, nincs vele semmi baj. Yarisban nagyobb a hely, mint bármilyen kisautóban. De pl. az ülések is jónéhány nagy kasztnis autóhoz képest -a közhiedelemmel ellentétben- jóval tágasabbak.

Ami az olajfogyasztást illeti, az leginkább az 1.33-as motornál fordul elő, de ott is azért mert a kontárok rutinszerűen beleöntötték az 5W30-at (ne adj isten a 10W40-et) mert az "mindenhez is jó" miközben ebbe a motorba 0W-20-at kell rakni...

A Yarisokat amúgy leginkább pont azok szólják le, akik életükben nem vezettek ilyet és fogalmuk nincs róla hogy mi fán terem.

2023. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

23/


Tudom,hogy jó autó de egy fickótól másik kérdés alatt kapom az ívet szar olajzabáló hulladék hiába írtam neki én kevés problémát hallottam vagy a régebbi modellek motorja volt nem teljesen százas de őszerinte ha hulladék meg veszik akkor is ezt az autót és a sok véleményből tudja meg az ember,hogy ez egy hulladék.Már nem tudom követni a gondolat menetét de biztos márka gyűlölő savanyú ember lehet 🙂

Igen tegnap egy teszt videóban hallottam a 0w-20 olajat de gondolom a könyvében is le van írva milyen olaj kell bele,én természetesen a bele illőt raknám bele 🙂

Valószínű ez az idióta se vezette még ilyet,az előző autómat is biztos leszólná mert az se volt a szerinte nagy prémium.

Nekem nagyon tetszik a yaris csak szerinted egy 2015és picit felettitől mi lenne a reális ár?Mert kevesebb kilométerrel min 4millió forint amiben meg nagyon sok van azok mennek 3,5 millió körül de azért nagyon sok kilométereset nem szeretnék.

2023. jan. 26. 21:29
 25/61 anonim ***** válasza:
0%

Jelen! Nem vagyok savanyú csak láttam már pár autót! De vedd meg azt a foskupacot ha neked ez okoz örömet! Aztán élvezkedj arra hogy elfújja a szél 120nál, miközben nem hallod a kínai rádiót a műanyagok csörgésétől!

Vétel


Ui. Ne tegyél majd bele vastagabb olajat mert egy idő után még szarabb lesz.

2023. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

25/


Áhá értem mihelyst meg látsz egy toyota kiírást rögtön ott teremsz fikázni,tudom vannak ilyen nyomik akik erre recskáznak,hogy lefosozhatnak valamit.Kicsit mintha keserű lenne a szőlő,hogy nincs igazad 🙂 és ezért csak nyomod tovább a hülyeségedet.

Bár egyet nem értek az ilyen majmokon ha egyszer szarnak tartják azt az autót amit épp ki pécéznek miért irkálnak alá nem érdekel továbblépek nem írok hülyeségeket.De trollkodj nyugodtan tovább.

2023. jan. 26. 21:59
 27/61 anonim ***** válasza:
#24 Reális az a 3,5-4M, általánosságban is fölmentek a használtautóárak. Ha nincs ennyid, vegyél 2.generációsat (2005-2009) azokból 1,5M-ért már nagyon jókat kapni és még sok évig gurulni fog. Az 1.3-as motort javaslom, abba jó a 5W30, nincs olajfogyasztás, kimegy a világból.
2023. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

27/


Van ennyim csak amiket találtam mind kettő külföldi behozatal a sógorom azt mondta külföldiért sok a 4,1millió forint meg 2015-ös autóért is de aránylag jó kilométerrel ennél olcsóbban nem találtam.Amúgy itt csak egy gond van nekem 2015-től tetszik bár előzőleg is volt amelyik tetszett de olyan öreg autót meg már nem akarok venni,pláne,hogy anno az enyém is 2013-mas volt.Az a durva ha pár évet visszamennék az időbe zsír új kocsit tudnék kihozni a szalonból.

2023. jan. 26. 22:13
 29/61 A kérdező kommentje:

25/


Dobok még neked egy gumi csontot előttem meg újabb nissan micrát néztem 😁

2023. jan. 26. 22:14
 30/61 A kérdező kommentje:

27/


1.33 mat néztem én is olajfogyasztást azt említették de mondták,hogy csak időben kell szervizelni meg 0w20-as olajat kell bele rakni és akár 700EKm-et is elmegy az autó minden gond nélkül.

Fogyasztásra amúgy milyen az 1.33 motor?

2023. jan. 26. 22:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!