Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket kiröhögik Suzukiban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan azért amiért régen a Trabantosokat röhögték ki.Törékeny kasztni,kis motor (átlagban 1 literesek) és nem éppen a legszebb megjelenés.Meg azért mert ez úgymond a "szegény ember autója".Egy tömegcikk,sokk szaladgál az utakon,nincs vonzereje.Az átlag ember szemében ez csak egy aszfaltpattanás,szappantartó,mákdaráló stb.


Aki viszont szakmabeli vagy csak simán szereti az autókat,az egészen más szempontok alapján rangsorolja az autókat.Én sem szeretem a Suzukit,de nem a fent említett dolgok miatt.Nem szeretheti mindenki ugyan azt a márkát,de épp ezért van olyan nagyon sok.Olcsóból is és drágából is.Így minden ember megtalálja a számára legmegfelelőbbet.

2011. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
17:00 vagyok és tisztességes kocsi alatt értek akár egy használt vw-t vagy opelt vagy vmi svéd gépet vagy akármilyen más autót mert amennyiért most adják az új swiftet az valami nevetségesen drága.
2011. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
11%
swift 1.6 sport nagyon megy 1.9-es 4es golfot lesopri
2011. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:

használt német autó, mint tisztességes kocsi? hagyjuk már...

a japánok meg az amcsik tudnak kocsit csinálni. kinevetni meg szerintem a raj audisok meg mercisek meg BMW-sek nevetik ki szegény suzukisokat, mert lenézik őket vagy ilyesmi. de elég szánalmas azt hinni, hogy az utak királya valaki, mert van egy 20 millás autója...

2011. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
9%
Mert amennyiért suzukit veszel lehet venni autót is.
2011. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim válasza:

a suzuki is autó.. csak valakinek más az ízlése.A szomszédban lakik egy srác és neki is suzija van: sport kipufogó, riasztó, felni, és erősítő a csomiban-bár ezt nem tudom biztosra aza lényeg hogy a konyhában hallom azt a zenét amit a kocsiban hallgat.. szóval 1-2éven belül halláskárosodást fog elszenvedni.Ja és a srác dolgozik emellett és tőlem 3-4 évvel fiatalabb-normális gyerek.

Mindenki olyan autót vesz amire telik a pénzéből, mert autót venni marha jó.. csak a fenntartása és a többi velejárója az ami kicsit nagyobb gombóc.Az autó olyan eszköz amit emberek arra használnak hogy pénzt keressenek vele, hogy meg tudjanak élni és nem azér hogy a felesleges pénzükön márkákat vegyenek meg.nekem egy yarisom van,mert én ezt szerettem volna.Egy 99-es évjáratú van, apukám nagyon szereti mert kényelmes, de nem nézem le azokat akiknek más márkájú autójuk van.Miért??Nem vagyok sem bunkó, sem pedig gazdag..sokszor nem az a paraszt aki a földet túrja-szokták mondani!

26/L

2011. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

szánalom

mi például a nyárra tervezünk auto cserét..

(Eddig egy kb 30 éves Ladánk volt/van és én azt se szégyelltem 19/L létemre)

SUZUKI swift sedant-t 2000-es évjárat körülit.. Most lett rá alkalom, meg egy kis pénz is.. ezt engedhetjük meg magunknak.. ugyanis nem csak megvenni kell az autót, hanem fent is kellene tartani..ezt talán menni fog


Mennyivel jobb lenne az ha vennénk fel vagy 6 millát hogy tudjunk villogni egy BMV-vel vagy Audi-val stb..??!?! ugye?! aztán meg nézegethetnénk amikor a házat is elveszik a fejünk felöl, mert arra lenne ráterhelve a kölcsön..


Akinek van miből villogjon a jobb autóval, de ha valakinek nincs megelégszik egy suzukival is:) és nem kell szégyellni..sztem!


de hát ilyen az átlag magyar.. szeretjük fenntartani annak a látszatát, hogy milyen jól élünk, aztán meg a háttérben ott a nagy sok adósság:)


Majd meglátjuk ki nevet a végén:)

2011. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Ladás 19L !


A BNV a Budapesti Nemzetközi Vásár egykori rövidítése!

Viszont a BMW egy autó márka,amiről talán Te is írtál nyomokban.

Kicsit összekeverted Gizikét a gőzekével de sebaj ! :)

2011. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

Valami igazság egyébként van ebben a történetben,ugyanis ezek az emberek akiket a "nagy általánosságban" lehurrognak azokat nem azért nevetik ki,mert Suzuki Swiftben feszítenek. Ezek az emberek a Suzuki előtt Ladákkal,Skodával,Trabival,Wartburggal és még sorolhatnám mikkel koptatták Magyarország útjait.Ezzel még nem is lenne gond összességében.

Ami összefüggésben lehet a régi szoci autókkal közlekedők és a Suzukisok legjava között talán semmi különbség nincsen,mivel a boldogan eldobott Lada után örömmel szállt át egy új Suzuki Swiftbe bárki.

Csakhogy az akkori vezetési stílus ma is meglátszódik ezeken a vezetőkön. Meglehet nézni,hogy a Suzukisok legtöbbje úgy előre húzza az ülését szinte ütközésig egészen a kormányig és a sofőr feje majdnem rá van simulva a szélvédőre belülről. Mindent akarva látni,de ha baj van ,mégsem látott emberünk semmit. Én ezt látom tapasztalom és munkatársaim Suzukis legjava fél attól a pici autótól is ha vezetni kell néha,mert elmondásuk szerint : - a Zsigulit megszokottabban vezették és nem is féltették annyira mint ezeket az új konzervdoboz lemezvastagságú zsebrakétákat.

2011. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Hát mert egyszerűen olyan FrédiBénis autónak tűnik. Üdv egy Fiat Bravás.
2011. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!