Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket kiröhögik Suzukiban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Ment a hasznos válasz ok. jel!!!

Végre egy értelmes hozzászólás akinek eszébe sem jutott a BMW-t mint ellen márkát mellékesen megemlíteni,mégis kerek perec megmondta a frankót!

2011. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

"A Wagon R például egyenesen kukába való"


-Pontosan miért is??


Egy Wagon R+ -os

2011. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
68%

Üdv mindekinek.


Olvasgattam a kommenteket pró és kontra és úgy gondoltam ide tartozik az amit én hallotam(részben én is osztom ezt)

Mivel a városi tűzoltóságra elég sokat járok(elektromos karbantartás) ott a legénységgel beszélgettünk a gk balasetekről.Egyöntetűen kijelentették hogy ha suzuki swift-hez vagy daewo matizhoz kell menteni menni oda legtöbbször mentő már nem kell.Ezt ők mondják hisz sajnos ezzel is foglalkoznak.Tény és való olcsó gazdaságos kis autó nem is csúnya annyira,de a biztonságés az élet szerintem előrébb való bármely forintnál.

2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Itt a Bravás. Tényleg nem volt Suzukim, viszont sok más autóm volt. Hát az Olasz a legjobb még mindig.
2011. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
neked.. japánt vezettél-e már? :)
2011. febr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Igen vezettem. Egyenesen a méhtelepre való az összes. Trágya Japán talicska, úgy rothad az összes mint a xar..
2011. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
apám szállítással foglalkozik. eddig 3 fiat ducatot és egy doblot adott tovább, mindhárommal komoly motorproblémák voltak az első fél évben. az egyik toyota pedig még 30 éves és a legnagyobb baja az, hogy tankolni kell.
2011. febr. 23. 21:18
 48/55 anonim ***** válasza:
Így van, ez relatív. Lehet nem úgy bántál velük ahogy kellett volna. Mindenesetre nem sok ember szidja a japán autókat...
2011. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
20%
Ha én meg látnám hogy valaki röhög rajtam mert Suzukiban ülök,kiszállnám és a fejét az autóba verném párszor.
2011. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
utolsonál a pont!!!!! eggyetértek vele
2011. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!