Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket kiröhögik Suzukiban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nagyon nem szeretem a suzukis vezetőket, mindig próbálnak erősködni, az ember seggébe jönnek, kanyar előtt beelőznek a felpörgetett kávédarálóhangjukkal, én speciel ilyenkor nevetek egy jót.
2011. febr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Nézz megy egy mai Suzukit pl SX4, SX4 Sedan, Kizashi, még a Liana is pedig azt már nem gyártják, hogy milyen törés meg egyéb tesztjeik vannak, olvasd el a népítéletüket és akkor mondj róluk véleményt mert kitűnő autók, és nagy hely van bennük, sok extra van bennük és nem mennek tönkre 10 év alatt se, és inkább vesz az ember 2 millióért egy 1-2 éves Suzukit mint egy lestrapált szar 10-15 éves millió km-t futott mercit vagy bmw-t szóval ennyi, ezért vesznek Suzukit
2011. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

Mire jó egy SX4 ? A konkrét terepjárástól igencsak távol van. Lianát pedig olyan ember vett eddig,akiknek pénzük volt, viszont szépérzékük még nem alakult ki. Visszatérve az agyon dicsért SX4 re valaki látott már belülről ilyen autót?

A kormányon és az üléseken kívül minden olcsó előállításból megkonstruált műanyag! A középkonzol tervezésére időt sajnálva alkották meg a mérnökök azt a remeket amit csak úgy beledobtak.

Nemtudni ki hogyan és milyen érvekkel vásárol magának illetve családjának autót,de én ha már veszek egy autónak mondott valamit akkor legalább érezzem is jól magam benne,ne csak az legyen a fő szempont,hogy "ócsó vót" .

2011. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
28%

52% óccsó vót, igazad van. az X5-ös BMW terepre való?! A Micu L200 terepre való?! Már megint írsz, de minek?!

Ki nem szarja le a műanyagokat, ha a BMW negyedárából megveszi a vitarát?! Vagy nem a valóságban élsz, vagy milliárdos vagy, és itt nyomod a marhaságot.


Suzuki... Aki kiröhögi a suzukisokat, maga is szánalmas ember, és nem tudja, mire s képes az a kis autó. Igaz, a töréstesztje nem a legjobb(régi swift), de attól még nem életveszélyes, mint a sok nagyképű állítja. Ők vezetni nem tanultak meg, így mindenképpen a 100-as frontális ütközésre készülnek. Nekem is volt suzukim, és ég itt vagyok.


Fiat Bravás:

Üdv a klubban! Gondolom soha nem volt suzukid. Egy szintén Brava tulaj. (Ex suzukis)


Mi is van még?!

Nem kell a suzukikat lenézni, az ellenzői mással nem tudnak jönni, csak a frontális ütközéssel. A kalapos nagypapák, és a másik autó seggébe mászó hülyegyerekek attól, hogy suzukiban ülnek, nem suzukisok.

( [link] )


Le lehet pontozni.

Ja, és lehurrogók: Vegyetek nagy köbcentis német autókat hitelre! Ne feledjétek: Minimálbérből is új német autóval kell járni!

2011. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest,hogy talán magyar vagy, a Suzukisok védelmében elég vérszegényen tudsz fogalmazni. Másrészt szinte köpköditek a BMW-vel közlekedőket,itt mégis szinte minden suzukis őket említi hasonlításként. Kicsit érdekes egy szitu, úgy hallatszik mintha kényszerből kellene Suzukit venniük. :)
2011. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

A válasz írója 52%-ben hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:56


de nem bírom az ilyen embereket... leócsárolni egy olcsó, de mégis jó autót, csak azért mert neked többre is van pénzed? gratulálok!

aki meg azt irta hogy nevet a suzukisokon, mert erőlködnek, ne általánosítson! nem mindenki olyan...

2011. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Kedves 78%-os!

Itt senki sem ócsárolja a Suzukit csak konkrét érvekkel jövünk elő amire válaszként egy "Suzi FAN" sem írt konkrétumokat,miért éri meg az árát. Lehetne pontokba szedni mik azok a konkrét pozitívumok amik révén ha elolvasom,rögtön szaladnék egy Suzuki kereskedésbe.

Eddig senki nem tette meg,ahogyan talán ezután sem fogja senki,mert a magyar "népítélet" szerint kizárólag az agyban vannak ezek a pozitívumok sehol máshol.

2011. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
nem vagyok "suzi fan", viszont szerintem jó autók. nekünk is van egy és megbízható, és ez a jó tulajdonsága NEM a "fejünkben létezik", ami szerintem eléggé hülye megfogalmazás volt, és nem is igaz. és szerintem sem a legjobb műanyagból készül a műszerfal, dehát kit érdekel, úgyis csak kapcsoló gombok vannak rajta meg ilyesmi. nekünk wagonR+ van, ami belül tágas és nem csak a 150 centis japánok férnek el benne, hanem a 180-190-esek is, és mögöttük is bőven van hely. a VALÓS jó tulajdonságai ezenkívül, hogy nagyon olcsó fenntartású, megbízható, és elvisz A-ból B-be. több nem is kell. a presztizs nem igazán izgat minket.
2011. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Az tény,hogy a Suzukinak is vannak elb@szott típusai,de hát melyik márkának nincsenek.A Wagon R például egyenesen kukába való.A Swift sem a létező legjobb autó,de ne csak a negatívumokat vegyétek észre.Ebben az árban,ebben a kategóriában ne is várjatok tőle többet.Nem túl nyomatékos,de annál inkább strapabíró a motorja.Hihetetlenül alacsony a fogyasztása és olcsó az üzemeltetése.Aránylag nagy hely van benne,utastérben és csomagtéren egyaránt.

Kicsit csúnyácska és a menettulajdonságai nem faszák.Billeg és ide-oda sétál az úton.Az is tény,hogy iszonyatosan törékeny autó.


DE!Mik is voltak a tervezés szempontjai? Olcsón gyártható,olcsón üzemeltethető,alacsony fogyasztású népautó,amit egy szegényebb ember is megengedhet magának.Arra tervezték,hogy el lehessen vele jutni A-B pontba,vagy akár Z-be is.Nem a luxuson volt a hangsúly és nem is a végsebességen.Nem sportkocsit akartak gyártani,csak egy olcsó családi autót.Egy közlekedési eszközt.Ennyi.


Mindezeket figyelembe véve,nem is olyan rossz ez az autó.Nekem nem kellene Swift,de nem azért mert divat fikázni,hanem egyszerűen nem nekem való.Azért van olyan sok autómárka,típus és különböző kategóriák,hogy mindenki megtalálja a magának megfelelőt.

Amelyik bunkó 17 friss jogsis Fittipaldi feszít a apuci Suzukijában,az ugyan úgy fog arcoskodni bármelyik másik márkában is.Amelyik nagypapi kormányra hasalva,szélvédőt nyaldosva 70el döcög,az egy Ferrarit is így vezetne.A vezetési stílus sohasem autó függő,sokkal inkább a személyiségé.


Egy igazi autószerető ember sohasem ócsárolja a másik típust,még akkor sem ha nem szereti.Vagy,ha ócsárolja is,akkor nem azért mert,teszem azt Suzuki,hanem mert tényleg gagyi.

Egyébként a Suzukinak is vannak jó modelljei.Vitara,Samurai,Escudo...hogy csak néhány nevet említsek.


Egy Ladás.

2011. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
*javítás: "amelyik bunkó 17 ÉVES..."
2011. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!