Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket kiröhögik Suzukiban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

"és tisztességes kocsi alatt értek akár egy használt vw-t vagy opelt vagy vmi svéd gépet"


Konkrétan egy Suzuki mitől "tisztességtelenebb"?

2011. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút nem nézem le. Neki erre van pénze, azt pont.

Azt viszont kinevetem, mikor rámvillant a belső sávba, hogy menjek már, azt mikor pápöccintek a Volvom gázpedáljára, akkor meg se híre,se hamva. Ezeket megvetem, mert nincsenek tisztába azzal, mibe ülnek. Ez a szegény ember autója, és nem egy versenyautó. De nincs ezzel probléma, csak nem kell azt hinni, hogy a 12 éve vett 1.3-as swift az utak királya, mint ahogy más autó sem. Egy egyszerű közlekedési ezköz.

2011. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

18:50


Látom kiszúrtad a lényeget a szövegből! Te nagyon jó hibakereső lennél!:))

2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Inkább a Suzukisoknak kéne kiröhögni a sok hülye embert aki 0% önerővel veszi a Mercijét, Bmw-jét aztán ha nem tudja fizetni rámegy a kocsija meg a háza is, de sebaj 1-2 évig felvághatott a szomszédoknak.

Nekem is Suzukim van, és sokkal jobb mint egy hasonló kategóriás VW vagy Opel vagy akármilyen autó, 1.6-os 106 lóerővel, kis fogyasztással, klímával, 4el ablakkal, ABS-el, 4 légzsákkal, alufelnivel, hatalmas belsővel (195cm vagyok) és még sok sok mindennel 7 évesen jóval millió alatt vettem és ráadásul ezt Japánban gyártották nem Esztergomban, bár azokkal is nagyon meg vagyok elégedve.

2011. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
Ja, és senki se röhög ki vele, sőt inkább irigyelik, hogy ilyen jó és ritka autóm van
2011. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Egyszerű közlekedési eszköz... Mér a Volvo nem az? a merci meg bmw nem az? ne érts félre, egyik kedvenc autómárkám a Volvo, de nem nézem különbnek az suzukisokat sem. nekünk van egy bmw-nk, de kp-val fizettük, és fent bírjuk tartani. DE ezenkívül van egy suzukink is, egy wagonr+, de csak azért mert kellett egy kocsi ami magas és sok hely van benne. szóval annak ellenére, hogy bmw-nk van, abszolót nem nevetjük ki a suzukisokat. aki kineveti azzal nm kell törődni. hagy nevetgéljen, lehet egyszer ő is azon a szinten lesz hogy suzukija lesz aztán röhöghet sajátmagán :)
2011. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Én úgy értesültem,hogy németországban negyed annyi ember nem jár felsőkategóriás autóval,mint nálunk.Ez nem szánalmas?Tisztelet a kivételnek,aki azért vett drága autót,mert egyszerűen vágyott rá,oszt megengedhette magának.De rajtuk kívül,amikor tízen-húszonéves köcsögöket látok úgy menni,mint egy állat,akkor egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom,mert akkora szánalmat érzek irántuk,hogyha erőltetném,öklendezni is tudnék...Belegondolok,hogy nevüket adták egy vezérigazgatói poszthoz x millió forintért és nem tudják,hogy mi vár rájuk.Egyszerűen sokkal szarabbul élünk,mint a németek és többet adunk a látszatra.Nekem olyan győzike show-s látvány ez...
2011. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

Nagy belső stb...

Ezt aki írta,az sem nézte meg jól mielőtt kicsekkolta a forintot érte.

Lécci mutasson már nekem valaki egy olyan Suzukit,ami belső tér kialakítását figyelembe véve nagyobb mint egy Opel vagy egy Wolksvagen.

Csak egyet,semmi többet!

Ezeket az autókat tényleg 150centis Japóknak tervezték nem 180-190centis magyarnak.

Biztosan elfér egy 190cm-es lombrágó is a kormánynál,de ki az aki beülhet mögé? Egy ovis gyerkőc? A csomagtér adta óriási és egyben "kihasználhatatlan" lehetőségek tárházát inkább nem is firtatom. Sokan lájkolják a régi Swiftet és a többit,de konkrétan senki nem tudna egy biztonságos autóról mondani egy szót sem. Biztonságos utascella építését megtanulni ugyanúgy nem ördöngősség, mint az evőpálcikáét vagy az űrrakétáét. Idáig a hétköznapokban kétfajta Suzukit láttam. Újat,vagy rommá törtet,amiből talán "még" ki tudták szabadítani a tűzoltók a sérültet élve.

2011. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
EGy suzuki árából pl lehet venni egy opelt ami jobb. de legfőképpen azért röhögik ki a suzukisokat mert régen elterjedtek ezek a suzukis balesetek és elég rossz törésteszteket értek el...
2011. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Ezek nem elterjedt balesetek voltak,hanem létező és egyben megtörtént súlyos emberi életeket követelő közúti balesetek.

Szerintem nem az a nevetséges a történetben,hogy a Suziban ülő embereket ki kellene röhögni,hanem annak ellenére,hogy tudjuk mennyire labilis autó biztonságilag,képesek vagyunk elhinni azt,tele van az autó "őrangyalokkal".

Tény az is,hogy azon az áron amennyit még használtként is képesek elkérni egy Suzukiért,egy kevésbé felszereltebb, elektromos kütyükkel kevésbé megpakolt autó más márkában jóval biztonságosabb is lehet.

Amennyiben megtörténne a csattanás,engem és családom nem az elnyűhetetlen Japán fejlesztésű motor fog megmenteni,de nem is a stabilnak mondott,"reklámozott" karosszéria.

2011. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!