Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket kiröhögik Suzukiban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Engem is kiröhögnek,mert egy 16 éves rozsdás Transittal járok..:)) A se__agyu nagyfejű odapakol,beelőz mint állat.. Na,én ilyenkor arra gondolok,az én autóm nem gyors,de elviszek vele 1,5 tonnát.. Fő a pozitív gondolkodás! Ha valakit kinevetnek a Suzuki miatt,gondoljon bele,az ő autójába 3000 rugóért van első szélvédő,stb... :)))

Egyébként szerintem egy nagyon jó autó a Suzuki/Swift/,van sok ismerősnek,és jártam is vele..

2011. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy méhtelepre valóak a japán autók? Ott a Toyota, Mazda, Mitsubishi, Honda stb.

Ne általánosítsunk már. Vezettél már Toyotát?

Nekem egy 2004-es Toyota Avensisem van, és már egyszer sajnos karamboloztam is vele(nem én voltam a hibás...). Frontálisan, 90-el. És az ajtón szálltam ki belőle, mivel kinyílt!!!


Szóval nem tudom miért szólják le egyesek a "japán autókat"...

2011. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Hát nekem már 2 suzukim van, aki lenézi az nézze le kit érdekel, én csak megveszem és nem romlik el, csak tankolni kell, olyan egyszerű felépítmény, korrózió az meg kb 11 éves fele jön ki rajta, akkor meg aladom és veszem a következőt.
2011. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le a suzukit.elképzelhető hogy nekem is lessz egyszer.nekem egy 23éves skodám van és mégis élvezem minden percét amikor megyek vele.Az miért gáz hogy 70-nel megy az ember?azért gáz mert nem padlógázon közlekedik?
2011. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Bár nem tartom jó autónak a Suzukit azért nem röhögöm ki aki benne ül épp úgy mint azt se aki egy Trabantot vezet nincs mindenkinek pénze a legdrágább BMW re vagy Audira,az embereket az autójuk alapján megitélni nagy tahóság.
2011. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!