Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE)...

Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE) chip tuning kizárásával hogy lehet megnövelni a teljesítményét?

Figyelt kérdés
mivel válság van, érdekelne a legolcsóbb verzió, ami nem bántja annyira a motort... köszönöm a válaszokat
2011. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
amugy a diesel csak akkor füstöl ha nincs meghajtva és hirtelen elkezded húzatni nekem az autom dieseles és nem füstöl mert mindig hajtva van
2011. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
az ikerturbós hülyegyereknek: te nem tudod mit jelent élvezetesen vezetni... nem az a jó autó amelyikbe fütyül a turbó mint egy kis cinege... az a jó autó amivel elmész 1000 km-re és nem fáj a hátad mikor kiszállsz... ha megelőzöl egy kamiont akkor nem szakad be a dobhártyád, és nem zúg a fejed a motor duruzsolásától. Te az a fajta gyerek vagy, akinek SOHA nem lesz olyan autója amiről beszél. Nekem ilyenem van, és el nem cserélném semmire, mert imádom. A benzines autónak sosem lesz akkora nyomatéka mint a dieselnek... aki picit ért hozzá belátja... ugyanis tudni illik a benzines autó fokozatosan adja le az erőt... a diesel pedig egy bizonyos tartományban:) most jöhettek a 600 milliárd lóerős szarokkal. tegyetek egy 180 lovas benzines hulladékod az én 180 lovas dieselem mellé, és akkor meglátjátok miről beszélek :) nem oltok senkit, csak vannak buta és tudatlan emberek, és sajnos nem lettem annyira megnevelve hogy az ilyen emberek hülyeségét toleráljam.
2011. nov. 7. 17:03
 23/65 anonim ***** válasza:
nekem van peugeot 306 2.0hdi keresztapámnak bravo 1.6benzines mentem az övével 4000fordulattol kezdett el huzni es a peugeotom meg 2000töl megindul és 4000-ig leadja a max nyomatékot 210nm
2011. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
és ameddig ö berakja a 2-est addigra én már 4-esben vagyok és rég elhagytam öt mert benzines szar
2011. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
a szmogos srácnak: 9 éves az autóm, nem érdekel a volvo mit csinált, majd ha nyugdíjas leszek beleülök egy olyanba. engem soha senki nem fog meggyőzni hogy egy benzines autó bele tud küldeni az ülésbe ugyanezzel a lóerővel, mert NEM... egy 210 lovas omegával mentem, 2,5 benzin, meg chip... hát kinevettem a tulajt :) MINDENNÉL van jobb, az én autómnál is van erősebb, meg szebb meg jobb... nekem ilyen van mert ez tetszik, és kész... ezen te nem fogsz változtatni azzal hogy mondasz egy autót ami 20 millióba kerül, mert lesz*rom... pár szó az általad említett rezgésről vagy nem tom hogy fogalmaztál. ennek az autónak kívülről hatalmas hangja van a turbó miatt, de bennt?:O 210-nél aludtak mellettem... erre ennyi a válaszom. túl okos vagy ahhoz hogy értelmesen válaszolj. ha bajod van a gázolajjal, mondd el ezt egy olyan kamionosnak aki 3 gyerekét hagyja otthon minden hónapban, csak azért hogy legyen miből élniük... magyarázd meg neki hogy mekkora köcsög hogy diesel kamionnal jár. a chip tuningot azért zártam ki, mert roncsolja a motort... kevesebb üzemanyag jut nagyobb nyomással az égéstérbe és olyan hő keletkezik ami megolvaszthatja még magát a dugattyút is. ez nyilván nem 5000 km alatt... de nem chippelgetünk... az a szokás maradjon meg a kemény gyerekeknek :)
2011. nov. 7. 17:13
 26/65 A kérdező kommentje:
így van... végre valaki leírta a lényeget: a benzines az SZ*R :):D
2011. nov. 7. 17:14
 27/65 anonim ***** válasza:

„amugy a diesel csak akkor füstöl ha nincs meghajtva és hirtelen elkezded húzatni nekem az autom dieseles és nem füstöl mert mindig hajtva van”


Füstöl az egyébként is, csak olyankor kevesebb a szabad szemmel látható méretű koromszemcse.

2011. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
jó hogy füstöl-.- belsőégésű motor... ne legyetek már hülyék... a kémény otthon nem füstöl ? -.- jézusom...
2011. nov. 7. 17:20
 29/65 anonim ***** válasza:
44%
Így van! Én bár kisebb kategóriás autót használok, de egyértelműen azt mondom, hogy a szutyok benzineseiteket tartsátok meg magatoknak! Egy kisautóban 68 lóerős 1.4 dízel sokkal használhatóbb, mint a 90 lóerős benzines, emelett 2 literrel kevesebbet eszik. Akkor miről beszélünk? Tankoljátok csak a szutykaitokat! EGR, részecskeszűrő, katalizátor, Euro 5, miegymás, de majd veszek helyette egy benzines Ladát, az biztos kevésbé szennyezi a környezetet, mert benzines.
2011. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
hehe:D végre egy hozzám hasonló indulatos diesel párti :D
2011. nov. 7. 17:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!