Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE)...

Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE) chip tuning kizárásával hogy lehet megnövelni a teljesítményét?

Figyelt kérdés
mivel válság van, érdekelne a legolcsóbb verzió, ami nem bántja annyira a motort... köszönöm a válaszokat
2011. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
A sok idiota, aki rohog a biturbo benzinen valoszinuleg meg az eleteben nem ult ilyen autoban. Aztan az a bizonyos szolo nyilvan elegge savanyu. Dehat a magyar ember mar csak ilyen, titkon vagyik ra, de kozben szidja mint a bokrot.
2014. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell oda még biturbo sem. Legalábbis a Mercedes-Benz 45 AMG-k köszönik, megvannak egyetlen darabbal is. :D
2014. jan. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Persze, csak azert irtam a biturbot, mert olyan mintha valami szitokszo lenne, az emberek ugranak ra...nyilvan, mert hat ez a 10 millio irigy orszaga, itt eros benzines autoval jarni bun, de egy szakadt ketesfeles turbodizelhez a "chip tuningnal is olcsobb" teljesitmenynovelest keresni nem. Nem is csoda, hogy ott tartunk, ahol.
2014. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes választ, nem bírtam a hülyeséged kérdező.

Egy rohadt kérdésem lenne, az Isten szerelmére, tudod mi az a chiptuning? Egy autónak, mint minden kurv4 gépnek van egy elektronikus vezétlőegysége (ECU), ami szabályozza a működést. Képzeld, még az aknában lévő szivattyúnak is van ECU-ja.

Bármit módosítasz az autódon, a programot hozzá kell írni az új konfigurációhoz, hogy OPTIMÁLIS LEGYEN A MOTOR MŰKÖDÉSE. Anélkül rakhatsz bele nagyobb turbót, coolert, kutyafaszt, nem fog jobban menni az autód.

2018. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Mi a fsznak írtam egy 7 éves, 4 éve inaktív kérdésre választ
2018. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!