Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE)...

Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE) chip tuning kizárásával hogy lehet megnövelni a teljesítményét?

Figyelt kérdés
mivel válság van, érdekelne a legolcsóbb verzió, ami nem bántja annyira a motort... köszönöm a válaszokat
2011. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
10%
igen neked szolt a f*szfejes beszólás mert egy okoskodó g*ci vagy kérdezö küldesz képet az audidról?
2011. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
állj meg egy pillanatra... szerinted okoskodó f*szfej vagyok (mert én kérdeztem hogy nekem szólt-e...) és most küldjek képet a kocsiról ? :D
2011. nov. 7. 20:04
 43/65 anonim ***** válasza:
0%
nem neked szolt a f*szfejes beszolas hanem annak aki olyan sokat irt
2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
írtam privát üzenetet.
2011. nov. 7. 20:55
 45/65 anonim ***** válasza:

„ők is ezt csinálták mint te”

Nem csináltam én semmit, ezért is nem értem hogy mi a probléma.


„lenyugodtam, nem foglak oltogatni, és tudod mit? neked van igazad. a benzines autók sokkal erősebbek, jobbak, de még szebbek is mint a gyenge és szerencsétlen kis dízelek. nekem megér ennyit hogy ne idegesíts tovább”

Kár is volt felhúznod magad ilyen dolgokon, nem arról szól ez az egész. Meg nem is arról hogy a benzines autók sokkal erősebbek, jobbak, de még szebbek is mint a gyenge és szerencsétlen kis dízelek. Én nem ezt szerettem volna olvasni.


„nem hiába írtam munkaeszközt. azért hozok fel ilyeneket mint pl. a kamionos családja...”

Jó, abban igazat is adok, csak ezek már nem műszaki jellegű problémák.


„és sokan azt nem veszik észre hogy az autó van értünk, és nem fordítva. és szerintem te is ebbe a hibába esel”

Fején találtad a szöget. Nekem az autó elsősorban nem közlekedési eszköz, hanem műszaki csemege, hobbi, és részben munka is.


„nem azért mert jó fejnek tartalak. hanem mert nagyon kíváncsi vagyok hogy egy írásban ilyen módon megnyilvánuló ember milyen a hétköznapokban, lehet-e vele értelmesen beszélni”

Nem könnyű. Abban a néhány dologban ami érdekel, elég erősen ragaszkodom az elveimhez. Nem vagyok meggyőzhetetlen, de ezekben a témákban elég határozott a véleményem.

Bármi hétköznapibb témakörben lazább vagyok.

2011. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

„nem neked szolt a f*szfejes beszolas hanem annak aki olyan sokat irt”

A fele idézet. Csak hogy érthető legyen hogy mire vonatkozott a válasz.

2011. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
csináltál már akár egy egyszerű olajcserét bármilyen autón? ezt azért kérdezem mert én mindig magamnak szervízelem az autót. ebbe benne van az is hogy nem bízom senkiben, meg benne van az is hogy olcsóbb és legalább biztosra tudom mi kerül az autómba. azért kérdeztelek egyébként, mert érdekel, hogy egy olyan emberrel vitatkozok, aki látott már fáradt olajat, vagy egy olyannal aki csak az internetet böngészi egész nap, és semmi valós tapasztalata nincs az adott témakörben...
2011. nov. 7. 21:07
 48/65 anonim ***** válasza:

„csináltál már akár egy egyszerű olajcserét bármilyen autón?”

Utoljára múlt hónapban, ha ez számít.


„ezt azért kérdezem mert én mindig magamnak szervízelem az autót”

Én is. Aki teheti és érti, az jobban is jár.


„érdekel, hogy egy olyan emberrel vitatkozok, aki látott már fáradt olajat, vagy egy olyannal aki csak az internetet böngészi egész nap, és semmi valós tapasztalata nincs az adott témakörben...”

Egy olajcseréhez nem kell sok tapasztalat, csak egy emelő, vagy egy akna, vagy egy rámpa. Minden más szinte bármelyik háztartás műhelyében meg van hozzá. De manapság nem is ez az igazi kihívás.

Mondjuk egy tiedhez hasonló radiáldugattyús elosztó rendszerű adagolós, elektronikusan vezérelt motor esetében a diagnosztika az érdekes dolog.

Nem autószerelő vagyok, de kapcsolatban kell lennünk a szervizekkel is.

2011. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
az olajcseréhez valóban nem kell semmi tudás, de azt azért megnézném hogy tudnál-e komplett hűtőt és ventilátort cserélni az autóban (és ami a legfontosabb) egyedül... de tudod mit? nem is érdekel. már az ingerel ha meglátom a felsorolásszerű válaszodat.
2011. nov. 8. 07:58
 50/65 anonim ***** válasza:
kis dieselek?? neked az audi a8 w12 az kis diesel?? tedd el magad holnapra
2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!