Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE)...

Audi a6-osnak (2.5 TDI,180LE) chip tuning kizárásával hogy lehet megnövelni a teljesítményét?

Figyelt kérdés
mivel válság van, érdekelne a legolcsóbb verzió, ami nem bántja annyira a motort... köszönöm a válaszokat
2011. nov. 3. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

„de tudod mit? nem is érdekel. már az ingerel ha meglátom a felsorolásszerű válaszodat.”

Azt hiszel amit akarsz, nem múlik rajta semmi részemről.

És tudod mit? Nekem is elfogyott a türelmem, kurvàra unom már az idegbeteg reakcióidat...

2011. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:

Itt a nyomatékkirály:


[link]

2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Itt meg a párja:

[link]

2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem szaladj le a garázsba és csapd ki gyorsan az olajkályhádra, ha már ennyire oda vagy érte.


A hozzászólásaidból ugyanis egyértelműen lejön, hogy fingod a témához nincsen, csak vettél magadnak egy traktort és most rohadtul odáig vagy érte meg vissza, csak a fröcsögésed sajnos elárulja a tudatlanságod, és nagyjából behatárolja az életkorod is.


Előbb tanulj meg viselkedni, meg más emberek véleményét tiszteletben tartani, addig nincs értelme veled vitázni, csak lefárad az ember agya a hülyeségeidtől.

2011. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

Ezt ismeritek:


[link]

2011. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
15%
Gyerekek... sírva röhögök...3-4000ccm es iker turbós benzin..... nézz meg egy modernebb ua. dízelt. Légszennyezés...aki többet fizet annak lesz egészségesebb az autója által kibocsátott gáz. Nem tanultátok meg? Ez mind csak Marketing. Meg Euro5...oké részecske száma kicsi...de milyen anyagokat bocsát ki pluszban? :D Sokkal kevesebb,de sokkal veszélyesebbeket. Vezettem Lancer Evo-t ,2.5-ös Bubu WRX-et. Mégis dízelem van. Nem véletlen.
2011. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

tudom nem mai a kérdés, de azért írok egyet. Sajnos diesel tuning-ra kevés pénzből nem sok lehetőséged van. Amit lehet rajta csinálni, az egy turbo csere, motoroptimalizálás, intercooler, légszűrő, kipufogó, hát nagyjából ennyi a történet.


Egyébként olyan feleslegesen vitatkoztok itt benzin kontra diesel témában 6 oldalon keresztül. Aki az egyikre esküszik az szidja és állítja, hogy a másik szar, akinek meg a másik van az meg fordítva! Nekem Diesel autóim is és benzinesek is voltak. Sőt volt 2 teljesen egyforma autóm, amiből az egyik diesel volt a másik benzines. Skoda Octavia RS. Az egyik 2.0 PDTDI 170-Les, optimalizálva 215Le-re, és egy benzines amiben APR leömlő,K04 turbó, kipufogó, intercooler, nagynyomású benzinpumpa és 436 Le volt. Szerintem a szívó benzinesek lomhák, de a turbósok nagyon jól fogyasztanak és nagyon jól mennek! A dieselek közül meg ami tényleg brutális és vezettem, az az Audi Q7 6.0TDI, ezen kívül a 4.2TDI motorok. Amit most kipróbáltam és egy vadállat az M550xd, nos most ezért izzik a valagam:)

De ettől függetlenül valószínűleg most benzinest veszek, hasonlóra építem mint a benzines RS-t.


Tehát a kérdésedre teljes válasz, olcsó lehetőség ki van zárva! Drágább lehetőség, turbó, intercooler, kipufogó és egy nagyon jó program az autóra. Így szerintem olyan 300Le környékére kerül a gép, de minimum 1 millióba fog fájni, ha nagyon barátian számolok mindent is!


Az anyázásból hagyjatok ki kérlek!

2012. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

„Az egyik 2.0 PDTDI 170-Les, optimalizálva 215Le-re, és egy benzines amiben APR leömlő,K04 turbó, kipufogó, intercooler, nagynyomású benzinpumpa és 436 Le volt.”

• A benzinesnek mennyi volt a nyomatéka? Így ránézésre legalább 500-600 N·m.

2012. máj. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100-as oktánszámú üzemanyag volt benne amikor mérték dyno-n és 433.6 Le volt és 412Nm. hát brutális teljesítmény azt megmondom:D Mikor reggelente beindítottam és tudtam, hogy megint megyek 1300km-t vele, örömteli érzés fogott el:D
2012. máj. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 buddy1974 válasza:

Kerdesedre a kovetkezo lenne a javaslatom.

Csaladommal egy (Audi A6 2.5 V6 TDI 180 Le) Allroaddal szeljuk a kilometereket mar jo ideje.

2 dolgot talaltam kulfoldi forumokon, amit teljesitmeny novelesre illetve fogyasztas csokkentesre javasolnak.


1. a sport legszuro K&M tipusu olasz szurot vettunk.

Az auto fogyasztasa csokkent 1 literrel 100 km-en ugyanolyan tempo mellett. Ez tuti, kiprobalt es nem tul draga.


2. egy kulso egysegre gyujtok a neve Kuberl doboz olvass utana, allitolag ez is nagyon jo cucc.

Nem chip!!!

[link]


Remelem tudtam segiteni.

2014. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!