Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dízel autót éri...

Benzines vagy dízel autót éri meg venni manapság?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mert ugye a passat CR az birony a 10-16 éves korosztályba tartozik... gratulálok.
2012. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Na ez odb@sz,,,kérdezzél valamit, és nézd ahogy összevesznek rajta. 20 éves srác vagyok aki szeretné a megkeresett pénzét értelmesen felhasználni szal szeretnék 1 kocsit venni. ezzel kapcs dobtam fel a kérdést.
2012. márc. 6. 18:21
 13/26 anonim ***** válasza:
inkább járjál iskolába
2012. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Miért kéne iskolába járnia? Valószínűleg már járt, elvégezte, dolgozott is pár évet, keresett egy kis pénzt, most venne rajta valamit.

20 évesen nem hátrány, ha az ember fia pénzt keres. Pláne nem szégyen.

2012. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy fos érettségivel fussa neki autóra!!
2012. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ki ne találd már, hogy csak egy munkanélküli, hasznavehetetlen diplomával rendelkezőnek jár, hogy autóval járhasson. Pláne ismerve a mai diplomát vásárlók jelentős részének szellemi színvonalát. Ne nevettesd már ki magad.
2012. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Nekünk egy 1999-es, és egy 2001-es Peugeot 406-osunk van, mindkettő 2.0 hdi. Ha azt mondom, hogy minden előítélettel szemben tökéletesen működik immáron 430ezer km után is, akkor teljesen igazat mondok! Szerintem Dízel. Javaslom ezt a típust amúgy. Patent kis gép, kényelmes, 110 LE, megy is, egy kis chip-el fel lehet húzni 160-ra is akár. :) 210 a vége, 5,5 - 6,5l-t eszik.
2012. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én még nem is dolgozom, de már van kocsim. Egyetemen tanulok és ösztöndíjból élek.
2012. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"ma 19:33"


A te példáddal az a gond, hogy ha normális gazdája volt egy autónak, akkor a 430k km nem sok 11-13 és alatt ( meg lehet nézni a mobile.de-n, sok autó fél millióval különb, mint amit itthon 200 000rel hirdetnek), de akkora szórás van a tulajok autóhoz való hozzáállása között, hogy 10 ilyen korú eladó autóból már 8-cal felszállna a sz0p0'rollerre. :)

Meg az is más, hogy ha új(közel új) korától nálad van egy autó, vigyázol rá és beleraksz 3-400 000km-t, meg az is ha itthon próbálsz venni egy ismeretlen eredetű, háromszor átrendszámozott és ötször visszatekert órájú autót vesz valaki(gyártótól függetlenül). Sajnos a magyar használt autók piacára leginkább az utóbbi jellemző 80%-ban. Ezt csak azért írtam, mert olyan állapotban ahogy te hozzájutottál anno, ő már nem fog. És utána meg jön az , hogy fujj sz@r francia/olasz vagy akármi.

2012. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, főiskolára járok, van egy dízel autóm, és egy fillért nem adtak bele a szüleim. Ilyen is van... Én évi 10 ezer km-re dízelt választottam. Nem szabad elfelejteni, hogy az autót nem csak megvenni kell, hanem eladni is, és a dízel felár akkor is meglesz. Azaz: egy használt golfnál nem azt kell számolni, hogy 1 milla a benzines, 1,3 a dízel tehát 300 ezret kell behozni üzemanyagon, hanem azt, hogy teszem azt 5 év múlva eladom, akkor 500-at fog érni a benzines, és 700-at a dízel. Most csak számokat mondtam, valóságalapja nem sok, csak arányaiban akartam egy példát mondani. Az én példámban tehát nem 300-at kellett behoznia üzemanyagon, hanem csak 100-at. Ezt nem értik meg sokan. Jó, persze tudom, itt jön a dízel szervízigényessége, bla-bla.
2012. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!