Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dízel autót éri...

Benzines vagy dízel autót éri meg venni manapság?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Szlovákiában éllek szal itt 18 évesen éretségiznek. Van 1 rendes melom, egészségügyben dolgozom. Nem járok márkás ruhákba, és nem verem el a pénzem fél évente uj telefonra mert épp az a menő. Előreláto vagyok és míg a korombeliek a szuleiktol fogják elkérni a kocsit nekem már lesz sajátom. E melett még a barátnomrol is gondoskodom mivel a csaladja eléggé szerény korulmények kozott él szal szárnyaim alá vettem.
2012. márc. 6. 21:06
 22/26 anonim ***** válasza:
Na igen. És fogadni mernék, hogy az ismerőseid még téged cseszegetnek, hogy "mert te gazdag vagy". Így megy ez... Megy a sírás, hogy a másiknak ennyi megy annyi pénze van, de spórolni, gondolkodni, félretenni, az nem megy.
2012. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát ja, voltak akiknek fontosabb volt az uj iphone meg skót whiskey,,,és a nyáron összemelozott pénz elment 1 hét alatt, én meg félretettem jogsira :) én valahogy szégyenlettem a szuleimtol pénzt kérni a baromságaimra, inkabb kuporgattam a nagyiktol kapott zsebpénzt meg így
2012. márc. 6. 21:51
 24/26 anonim ***** válasza:
Abszolút dízel a nyerő, én személy szerint egy 2002es Passat ot vennék, 1.9 PD TDI-vel.
2012. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Végre egy korombéli, aki hasonlóan gondolkodik, mint én. A haverjaim mindig engem nyaggattak, hogy "bezzeg neked ennyi meg annyi pénzed van" miközben ők sokkal többet költöttek, mint én.
2012. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

egyértelmű: Dízel

Nyomatékos, gazdaságos, könnyebb eladni mint egy benzinest stb stb stb


Ha normális kúton tankol az ember vele, akkor semmi baja nem lesz a motornak!

2012. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!