Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sok buta ember miért hiszi...

A sok buta ember miért hiszi azt hogy a Suzuki a legrosszabb autó?

Figyelt kérdés

Nekem egy Grand Vitara van, és olyan jelzéseket használnak hogy: papírautó, amit elég érdekesnek találok 5 csillagos törés teszttel:D Nem értem az ilyen embereket... Csak a BMW meg a merci lehet luxus autó?


Amúgy az enyém ilyen: [link]


Ezen kívül 7,5 millió volt, ami ugye nem kis pénz. Neked mi a véleményed?


2009. jún. 24. 13:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi pénzért, amibe egy Vitara kerül, autót kaptál volna...


Amúgy meg sztem a Suzukit mindenki összeköti a régi swiftekkel. Amik azért tényleg nem mondhatók egy életbiztosításnak :)

2009. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
88%

Azért még mindig elég trágya a karosszériájuk:D

Mondom ezt úgy hogy suzuki ignis sport kocsim van. De én szerelemből vettem:D Ahogy megláttam a kereskedésbe nem is nézegettem a b vectrákat:D

2009. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
97%

Suzuki a ti autótok...

Miért buták az emberek? Itt a TÉNYek beszélnek...

Nem azt mondom hogy a legrosszabb... De egy új Audi-hoz közel sincs...

De ne általánosíts mert akkor a suzuki-nál rosszab a Kispolski...

2009. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
95%
És az miért van, hogy ha találkozok egy Suzukissal rögtön elkezdi "magyarázni a bizonyítványt"?
2009. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
79%

Én volvot vettem, az kocsi!

Hiába adtál ki érte ennyi pénzt, akkor is csak egy suzukid van!

2009. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%

Most miért buta,akinek ez a véleménye? Az enyém meg az,hogy ép eszű ember 7,5 ismétlem hét és fél (!) millió forintért nem suzukit (!!!) vesz.

De mint tudjuk a vélemény ,akárcsak a s*gglyuk..

2009. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
77%
Hááát, ennyi pénzér már autót is kaptál volna....! :D
2009. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Nézd, a Suzuki sokakat a régi, tényleg gyatra minőségű első Suzukikra emlékezteti. Az újak valószínűleg már jók, de tudod, mit, nekünk használt autónk van családi autónak (nincs is másik, ez egy Fiat uno), és 1 millió alatt vettük, mert nincs pénzünk többmillió Ft-os autóra, és ez is remekül megfelel a célnak. Örülj, hogy volt ennyi pénzed autót venni, én ennyi pénzből inkább lakást vennék.
2009. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Nekem egy "régi" swiftem van, 2001-es. Minden van benne légzsák,abs....stb és már vannak benne erősített elemek is. Am a nagyon régiek 97-ig tényleg nem vmi erősek de utánna már erősített kasznisak voltak.
2009. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Ez drágáim autó.. 5 csillagos törésteszt, full kényelem, tele extrákkal(pld. kormányon gomb), 4 kerék meghajtás, 190 LE, végsebesség: 195 öt mentem vele terepjáróhoz képest elég jó :D Úgyhogy szerintem csak irigységből írjátok hogy ennyi pénzből autót vehettem volna. Kíváncsi lennék a ti kocsitokra!! :D
2009. jún. 24. 18:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!