Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sok buta ember miért hiszi...

A sok buta ember miért hiszi azt hogy a Suzuki a legrosszabb autó?

Figyelt kérdés

Nekem egy Grand Vitara van, és olyan jelzéseket használnak hogy: papírautó, amit elég érdekesnek találok 5 csillagos törés teszttel:D Nem értem az ilyen embereket... Csak a BMW meg a merci lehet luxus autó?


Amúgy az enyém ilyen: [link]


Ezen kívül 7,5 millió volt, ami ugye nem kis pénz. Neked mi a véleményed?


2009. jún. 24. 13:51
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
93%

1.) attól még suzuki.

2.) most te azért írtad ezt ki, hogy itt villoghass, hogy milyen jó neked?

3.) ugyanezt tudja haverom Ford Focus-a. Emellett van rajta tetőablak, és rohadt jól néz ki. Ja, és került 4.6 millióba.

2009. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
90%
ja, bocs, nem összkerékhajtású.
2009. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
azt csak egy személyautó:) és ne a haverod kocsijával gyere hanem a tieddel.
2009. jún. 24. 18:53
 24/48 anonim ***** válasza:
94%

ma 14:51 vagyok


Egy 1,8 T passatom van vajkrém bőr belsővel, full extrával. És tudod mennyibe került? 2,4 millióba...És nem nagyon volt még autó, ami elment volna mellettem, pedig "csak" egy csaj vagyok. Minek fizetném ki majdnem a háromszorosát? Mégis csak egy volkswagenben ülök így, nem pedig egy suzukiban...


23/L

2009. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező, örülj annak, hogy van ennyi pénzed autóra, másnak azt is ki kell számolni, hogy marad-e hó végén a számlákra!

Tudod, az ilyen felvágósokra nagyon mérges tudok lenni, hogy itt villog egy lakás árán vett autóval, amikor más örül, ha minden nap tisztességesen tud enni.

Nem tudom, mit csinálnál a drága autóddal, ha hirtelen munkanélkülivé válnál, és a családod többi tagját is leépítenék a munkahelyén.

2009. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok, sok balesetmentes kilómétert neked! Az 5 csillagos törésteszt ne tévesszen meg, a fizikai törvények felett a csillagok nem állnak, se Suzukiban, se BMW ben :)

Az, hogy mire költöd a kemény munkával megkeresett pénzed, a te dolgod:) Felvágni vele akkor sem illik, az emberi gyarló hiúságról ilyen nyílt példáával előállni bunkóság:) És ugyanakkor visszafele is elsülhet a dolog, biztos van olyan aki jobb vételt csinált nálad 7.5 millióból, és olyan is akinek többre futotta autóra.

A csupa extra, kormányon gomb viszont vicces volt, köszi:)

Egy 15 éves BMW ben csak hogy egyet mondjak menet közben fel tudod tanítani a szakaszos ablaktörlés sűrűségét, ha kulccsal zárok és zárva tartom automatikusan felhúzza az ablakokat, a sebességtől függően feszíti rá az ablaktörlőt a szélvédőre, ezek látszólag felesleges dolgok, de bizony a jót hamar megszokja az ember, ettől nagyon élhető lesz egy prémium márka, jó állapotban akár idősebb korában is.

2009. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
ma 19:24nek. Nem hinném hogy legyorsulsz. Suzuki Swift GTI megpiszkálva: 128Le és csak 735kg..... 16 szelepes erőmű ;)
2009. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Állj! Én nem felvágásból írtam, és ne BMW-hez hasonlítsunk! Na mind1. Szerintem a legtöbb ember aki ide írt annak se jogsija, se kocsija, se esze nincs:) Ha ez nem minőségi autó akkor nem tudom mi. Csak azt unom már h mindenki fikázza a suzukit, mikor bármi más autó törik. Ezennel a témát lezárom. Köszi a válaszokat! Üdv
2009. jún. 24. 20:44
 29/48 anonim ***** válasza:
Hitelre vetted az autót ? Úgy mindent meglehet venni vagy örököltél úgyis minden meglehet de hogy 7,5 milliót havi átlagbérrel te sem keresel össze az biztos .Ja és nem azért de terepjárót te hol használsz ? Szerintem a vitarát egy jobb Lada Niva úgy oda vágná hogy csak lesnél bemennél vele valami erdőbe azt leshetnéd a metál fényt.Szerintem ma aki terepjárót vesz azt vagánykodni veszi vagy kisebbségi komplexusa van.Múltkor kereskedésben ált egy Mitsubishi Pajero és egy vitara egy árban voltak de a Pajero 8 évvel öregebb volt .Vajon miért ? Megnéztem a Pajero kaszniját alig tudtam benyomni a Vitarája se volt rossz kb mint egy mostani Opelnek .Ha meg nő vagy és alád vágta a bikád akkor arról is megvan a véleményem.Amúgy nekem egy 2 es golfom van de egy jobb Swiftért oda adnám mivel jó kocsi.Karosszéria gyenge de nem úgy állok hozzá hogy össze fogom törni.Használtam már én olyan autót amibe 20 km enként kellet önteni kb 3 liter vizet,nem indult a karategáztól,csúszott a kuplung,nem ment az ablak törlő esőben ,esőben nem nyomta le a párát és belülről kellet törölni menet közben,1.2 es motorral fogyasztót 12 litert,gyenge volt és hát akor imádkoztam hogy isten adna alám egy Suzukit ami hazavinne.Ha a karosszéria jó lenne a Suzuki lenne a világ legjobb autója mert bátyám vett egy Swiftet 400 ezerért kereskedésben 5 hónap alatt 20 ezer km rakott bele úgy hogy fel sem nyitotta a motorháztetőt csak olaj cserekor.Az ilyen új csoda BMW--kben meg letilt az elektronika azt megrohadsz az autópályán a szerviz meg elkér vagy 200 ezret.A Suzuki igénytelen de mindig megy. 17/f
2009. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
74%
A volvos vagyok. Volvo S 40 full extra. Szóval van jogsim, és nekem KOCSIM is van!
2009. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!