Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sok buta ember miért hiszi...

A sok buta ember miért hiszi azt hogy a Suzuki a legrosszabb autó?

Figyelt kérdés

Nekem egy Grand Vitara van, és olyan jelzéseket használnak hogy: papírautó, amit elég érdekesnek találok 5 csillagos törés teszttel:D Nem értem az ilyen embereket... Csak a BMW meg a merci lehet luxus autó?


Amúgy az enyém ilyen: [link]


Ezen kívül 7,5 millió volt, ami ugye nem kis pénz. Neked mi a véleményed?


2009. jún. 24. 13:51
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Az legyen az én dolgom hogy honnan van a kocsim, de megnyugodhatsz megdolgoztam érte.. Az meg jó vicc volt hogy a lada niva oda vágja a vitarát:) köszi:D
2009. jún. 25. 11:32
 32/48 anonim ***** válasza:
93%

Ez a téma már gáz. A suzuki funkcióját tekintve fasza autó. Alacsony fogyasztása van, megbízható, nem drága az alkatrész hozzá. De suzuki. Azaz a presztizse a béka segge alatt van. Sokan fikázzák, mert igazából tényleg nagyon tucat, és annyi féle ember vezeti, és főleg a szar vezetők kerülnek előtérbe, gyenge motorokkal. Okos megoldás. De mondom, okos, tehát főképp olyan emberek veszik, akiket nem érdekel, milyen pozíciót foglalnak el a közlekedés résztvevőjeként. Olyan, mint az akciós hús..

Én soha nem vennék. Egy Accordom van. 8-14 között fogyaszt. Full extrás, sportautomata, nagy klímás, óriási csomagtér, napfénytető, elektromos ülés, állítható kormány. Hatalmas tér van benne, jól szigetelt gyönyörűen szól benne a zene.. Olyan kényelmes hogy az már bűn. Megnézi mindenki, meg engem is benne. Nem eszik hetet, ha valaminek baja lesz a zsebbe kell nyúlni.. De azt hiszem hogy érthető módon a két autó nem homogén, azaz nem lehet őket összehasonlítani.

2009. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tudsz olyan munkát, amivel ennyit össze lehet keresni? Mert pillanatnyilag munkanélkülivel küszködök, és nemhogy autóm, de lakásom sincs, és ha a szüleim nem lennének, akkor még enni se tudnék miből. Szóval várom az ötleteidet. Nekünk egyébként megfelelt a 800ezer Ft-os használt Fiat uno, ami a funkcióját ellátja, megy, ha sokat vásárolunk, el tudjuk hozni, városi kocsi, könnyű vele parkolni, mert kis helyet foglal, mozogni is könnyű vele, és 4 fős családunk elfér benne. Városba nem is nagyon kell nagy autó. Lehet, hogy mi vagyunk csórók, de akármennyire güriznek a szüleim, nem lesz több fizetésük. Anyukám nettója 25 év után pedagógusként 110ezer... Plusz ott van apámé, számlákat is fizetni kell valamiből, ami marad, abból sok év kéne, mire ennyi pénzt össze tudnának gyűjteni autóra, mint a tiéd.
2009. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
Figyi már te Volvos meg Hondás: linkeljetek be 1 képet mikor ott álltok a kocsi mellett!!!!! Nekem egy swiftem van 1.0 és lámpától lámpáig verem a nagy szarjaitokat... Ha hosszabb távra megyek akkor meg marad apám 2.2-es Vectrája!!! 17/F Am érdekes hogy itt mindenkinek olyan ki be bassott jó kocsija van!!!!4
2009. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
0%

Ott a pont.

Hondát kell venni kocsiban, főleg motorban, annál nincs jobb!

Suzuki blokkjai akkoris rendkívül jók és erősek.

Hayabusa??? GSX-R???

Bizonyított a Suzuki, és a Grand Vitara egy kiba**ott jó autó.

Nem kell nyálat verni, mer 3 mp alatt senki nincs százon utcai csokival.

2009. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Haver, mint millióan leírták itt, a Suzukival az a baja mindenkinek hogy drága és ahhoz képest szar!


Az árából csodálatos használt autót, de már lassan újat is kapsz, amit mellesleg nem néznek le az úton. Minden sztereotípiának van alapja, különösen igaz erre a féljapán csodára. Nekem szó szerint tizedannyiba került pl. a '89-es tip-top állapotú 320-as BMW-m, és szerintem messzebbre eljutnék vele mint Te!


Viszont valaki írta, és akkora igaza van, miért van az hogy minden Suzukis egyből elkezdi magyarázni a bizonyítványt?


Kit akarsz meggyőzni valójában? Másokat vagy magadat hogy nem vágtak át a 7 és fél milliós Suzukiddal?


Kérdem én, miért van tele minden fórum ilyen kérdésekkel mint a tied és miért nincs sehol olyan téma hogy "Szerintetek ugye jó a Mercedes/BMW/Mitsubishi/Toyota/stb?" (hogy ne csak a bunkó márkákkal jöjjek)

2009. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

A sok buta ember azért hiszi,hogy a Suzuki a legrosszabb autó mert már volt benne részük.Gondold el nálunk készül és

az a sok tapasztalt, munkaközvetítőtől kiküldött, preciz munkaerö, aki olyan jól meg van fizetve, milyen tökéletes munkát végeznek! És te 7,5 milláért vettél egyet.

2009. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Vannak a suzukinál sokkal rosszabb autók is! Természetesen neked sem ez a gondod.

A suzuki az suzuki, alapból egy költséghatékony, economy "okosautó". A BMW, a Merci az luxusautó, a Suzuki nem luxusautó, ez pedig nem szorul magyarázatra. Szerintem azon vagy kiakadva, hogy vettél 7,5 milláért egy olyan autót, amit nem néznek meg, és már bizonygatod, hogy pedig milyen jól felszerelt, és milyen jó a töréstesztje..

Tehát jó döntés a suzuki ha takarékosságról, alkatrészárról v. arról van szó hogy nem sajnálod használni. De nem arra, ami miatt most ki vagy akadva, hogy a béka segge alatt vagy vele a hierarchia szempontjából. Lehet, hogy jól fogyaszt, és 200 a vége, de ne várd, hogy olyan tiszteletet és megbecsülést ad, amit egy komoly nyugati autó. Bár most jó nagy tanulópénzt fizettél, 5 millából vettem volna egy CL 500 mercit, a maradékból költök rá, és kiegészítem a tankolási pénzt. Akkor nem lennél kiakadva, hogy egy vagyont fizettél egy puncimágnes nélküli autóra!

2009. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

8:59-esnek:


ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

2009. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Nekem is egy '89-es BMW-m van :D E30 316i

imádom és 600 ezer volt :D

most te arra vered hogy van a kormányon gomb? 2 milliós mazdába is van.. -.-'

Egyébként a Niva lazán megveri azt a kis papírgöncöt amit 7,5millióért vettél.. menj terepre, mihelyt belemész egy csapásba elakadsz.


A GRAND VITARA NEM TEREPJÁRÓ HANEM EGY PÖCSHOSSZABBÍTÓ SUV (SPORT AND UTILITY VEHICLE) TEHÁT EGY KIS SZABADIDŐAUTÓ!


A Lada Niva / UAZ / Suzuki Samurai / Mercedes G-Klassa / Land Rover Defender / Land Rover Discovery na ezek terepjárók..


legalább ne mondanád hogy olyan jó meg minden ha ennyit se tudsz..


7,5 millióért Suzuki? :O

egyetlen Suzi van amit megvennék: a Samurai (ami párszázezer és nagyonjó terepjáró)


annyi pénzből ha olyan SUV szerető vagy vehettél volna Nissan Pathfindert / használt BMW X3 / X5 -öt


de te vettél egy Suzukit.

Gratulálni tudok az értelmi szintedhez!

2009. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!