Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A minap láttam a parkolónkban...

A minap láttam a parkolónkban hogy sok autó első kerekei elé egy-egy teli vizesflakont tesznek éjszakára. Állítólag a nyesteket riasztja el, mert meglátja magát megijed és elszalad. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 08:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond, ennyit még elnézek :)
2012. nov. 15. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Kutyaszőrt kell kifésülni ,ezt egy harisnyába rakni és be a motortérbe ,nekem bevált ! Miután ezreket költöttem a riasztókra .
2012. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
elárulom a vizes palack titkot, vmi oknál fogva olyan hangot ad a vizes palack, amit mi nem hallunk, de ők hallják és félnek tőle...ennyi
2014. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem a palack ad ki hangot, hanem a palack szájánál süvítő levegő, és attól parázik a nyest :D
2014. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nagyon komolyak a kommentek.:)

Igen, elriasztja méghozzá azért, mert ha megvilágítja a hold,utcai fény akkor a víz megtöri a fényt,(csillog) nos ettől fél(vagyis nemtudom hogy fél-e, de nem megy oda) a nyest.:)

2015. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!