Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel vizsgázok. Mit tanácsol...

Reggel vizsgázok. Mit tanácsolnátok, így vizsga előtt? Valami trükk, valami házi praktika, valami nyugtató dolog?

Figyelt kérdés
Már-már-már prázok a holnapi vizsga miatt. :) :( Esetleg valamit tudtok tanácsolni? Mire figyeljek nagyon, meg stb... :)
2013. febr. 12. 20:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom. :( Legközelebb biztos fog sikerülni , fel a fejjel.
2013. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

:/ Majd legközelebb. Nekem az oktatóm enné még sz@rabb helyzetet mesélt.


Már mentek vissza, hogy írják az eredményt, még parkoltak egyet, a lány nem tekintett hátra a holt térbe és bukta :S

2013. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszi. Másodjára már sikerülni fog!! Olyan nincs hogy nem!! :)

Hétfőn kapok új időpontot. :)

2013. febr. 13. 20:46
 24/24 anonim válasza:

Hali. Ismerős helyzet. Én is iszonyat parázós vagyok.Mintha magamról olvasnák. Elsőre megbuktam 40 perc vezetés után nem néztem hátra sávváltáskor,majdnem megvolt. Innentől kezdve még jobban paráztam és még 3 vizsgát elbuktam. Nem voltam béna, immár ennek 8 éve és még egy balesetem sem volt sőt többet meg is előztem. Izgultam. Ha meg akarnak valamiért úgyis megbuktatnak,pofára megy az egész. állam bácsinak kell a lé. Amúgy volt hogy benyomtam a felest is:) de az sem segített. a csávónak van igaza aki azt mondta szarj bele. Nem a lóvé számít,ne akard annyira a jogsit, ha meglesz meglesz ha nem akkor nem. ha 300 000-ből lesz meg akkor annyiból. Az én oktatóm mesélt olyanról akinek 23.-ra lett meg :D. Nem adta fel,megcsinálta az is. Szarj bele.

Amúgy most megyek A-s vizsgára majd, és már én is úgy fogok eleve hozáállni.Leszarom.

2013. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!