Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel vizsgázok. Mit tanácsol...

Reggel vizsgázok. Mit tanácsolnátok, így vizsga előtt? Valami trükk, valami házi praktika, valami nyugtató dolog?

Figyelt kérdés
Már-már-már prázok a holnapi vizsga miatt. :) :( Esetleg valamit tudtok tanácsolni? Mire figyeljek nagyon, meg stb... :)
2013. febr. 12. 20:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ma 20:39

Amúgy igazad van, eddig én is úgy álltam hozzá, és az oktatóm is azt mondta. De 2-3 napja már nem tudok úgy állni hozzá h szarok bele az egészbe.:DD Sajnos. :D Pedig előtte olyan nyugodt voltam ,hogy élmény volt a vezetés is.:D.

Csak ugye ez az izgulás, kapkodás az izgulás miatt hmm, csak lennék már túl rajta.. :)

2013. febr. 12. 20:53
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy, sikerülni fog!

Menj aludni!

2013. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgulós vagyok. Engem apukám tanított, már tök jól ment, végig mellettem volt. Amin anyukám beült hátra lerobbantam, mert már azzal izgalomba jöttem, hogy van aki nézi mit csinálok...::)
2013. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

ma 20:59

Nálam is az a helyzet, mindig olyankor vagyok a legjobb, amikor nem ül senki hátul. De amióta mindig másik tanuló ül mögöttem amikor vezetek,,, kicsit izgulok, és így nehezebben is ment a vezetés. De mára már megszoktam, de viszont holnap.. főleg h nem tanuló hanem a vizsgabiztos lesz mögöttem.. :SS Meg van egy idős hölgy vizsgabiztos, akinek a híre elterjedt már a városban is, meg a környező teleüléseken, hogy nagyon nagyon nagyon szemét és szigorú. Remélem h nem őt kapom... Bár ha őt kapom egyből le is nyugszom, mert elmegy az a kis hozzá füzött reményem is a sikertől, és így lehet h nem izgulok majd és jobban fog menni. :D


Oké, megyek megpróbálok aludni, de előtte lenyugtatom magam egy jó fürdéssel. :DD

2013. febr. 12. 21:05
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

20:39-es vagyok.

Nekem abba szerencsém volt, hogy 10-ből 9 alkalommal vittünk valakit valahova, tehát nem volt ismeretlen, hogy ül valaki hátul. Vittük az iskolavezetőt, titkárt, autószerelőt, feleséget, jóbarátot, buszsofőrt, szóval tényleg szinte mindig ült valaki hátul, de nem kell vele foglalkozni.

2013. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

ma 21:15


Megpróbálom figyelmen kivül hagyni. :)

2013. febr. 12. 21:28
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerült :D Eltaláltam ugye?
2013. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Húú jó lettt volna ha eltalálod!

Minden jól ment, a parkolás is javítás nélkül sikerült, az oktatóm a végén meg is dícsért h ilyen jó még nem voltam.

Megcsináltam a feladatokat jól, meg minden, 5 hiba pontot szereztem, elinduláskor egyből lefulladtam, az volt az egyik, a többi meg kis apró hibák. DE a végén, amikor visszafelé tartottunk a kiinduló helyhez, a sáv választást nem jeleztem jobbra. EZÉRT MEG BUKTAM AZ uccsó 10 percben, egy rohadt irányjelző miatt! :(( 50 percig minden jól ment, és az utolsó 10 perc. ááá :(

2013. febr. 13. 12:18
 19/24 A kérdező kommentje:
és mondta a vizsgabiztos, hogy ezt kár volt elrontani, éppen most irta volna a lapra hogy megfeleltem
2013. febr. 13. 12:21
 20/24 A kérdező kommentje:
Annyira bánt, hogy nem igaz! :((
2013. febr. 13. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!