Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek a...

Ti milyen autót vennétek a fiatok 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Maximum 2 millió a keret. Jól, magabiztosan vezet, szóval nem féltem, de azért valami biztonságos kocsit szeretnék neki. Nagyon bejönnek neki a nagy limuzinok (szedánok) és a kombik. És imádja a francia meg a német autókat. Én konkrétan ezekre gondoltam: Peugeot 607, BMW E38, vagy E39. Milyen évjáratban, milyen motorral, milyen felszereltséggel vegyem? Dízelmotor maximum a Peugeot-nál jöhet szóba. Az automata váltó nagy hibalehetőség egy használt autónál? Az automatát és a rendes, manuális váltót is szereti. Jöhetnek még az ötletek! Ja és az egészről nem tud semmit, a születésnapi buliján kapná meg a járgányt.

2013. júl. 17. 21:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
34%
Hányom kell ettől az egész kérdéstől...
2013. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Szerintem használja azt a pénzt gázolajra felesleges felnit venni belőle,ha már az eredeti is jól néz ki.

Grat a kocsihoz :D

2013. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

ma 20:01: Gyerünk! Vedd fel légyszíves, mert szívesen megnézném!:) Egyébként nem értelek. Esetleg te is a kocsidat félted, vagy a nagymamád a zebrán, vagy mi? Miért fáj, ha valaki kap egy normális autót?

Utolsó: Köszi! Remélem tetszeni fog neki.

2013. júl. 19. 20:28
 44/54 A kérdező kommentje:
Na, végül is mára lett halasztva a buli. Nemrég kapta meg az autót, eszméletlenül örült neki.:) Elmentünk egy körre, imádja!:) Holnap lezsírozzuk a papírokat, aztán mehet szabadon. De azért az egyik válaszoló kedvéért (és persze mindenkiért) még egyszer a fejébe véstem, hogyha részegen vezet, az autó be lesz tolva a Dunába.. Mondjuk ez a részegen vezetés nem játék, az szentigaz. De komolyan mondtam neki, hogyha egyszer elkapják, akkor minimum 1 hónapig el lesz tiltva a kocsitól.
2013. júl. 22. 17:26
 45/54 anonim ***** válasza:
Mondjuk nyugi, ha részegen elkapják nem te neked kell el tiltani! :)
2013. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Egy Audi A6 turbódízel sedan-t manuális váltóval, régebbi is jó, de legyen meg a 140 lóerő, a csiptuning egész elcsó, nyersz vele plusz lóerőt, egy millió alatt megáll. Nagyon örülne neki, abban a korban csak a lóerő számít, és 6 sebességes, szóval végsebességre sem rossz, habár a dízel nem pörög annyira, de nyomatékosabb alacsony fordulaton
2013. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:

Le a kalappal a kérdező előtt, tényleg jó érzés volt olvasni a 'kérdező válaszait' :)

A fiadnak rengeteg balesetmentes kilómétert kívánok és pacsi neki!:D

Utóirat: Én 2 hét múlva leszek 18, az én ajándékom is autó lesz, de mivel csak annak tudok igazán örülni, ami számomra tökéletes, ezért megkaptam a lehetőséget, hogy válasszak.. Mit ad Isten én is a 607-est néztem ki magamnak már elég hosszú ideje:)

Remélem sikerül nekünk is egy hasonlóan szép állapotút találni..:)

2013. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Köszönjük, neked is viszont kívánom!:) Nagy megelégedéssel használja az autót, imádja. Rengeteg pakk elfér, és V6-hoz képest meglepően jól fogyaszt! Pedig nem úrvezető, hanem igen lendületes stílusban megy. Pl. Balatonra 2 darab 3 személyes sátorral, és 4 sporttáskával mentek, és még mindig volt hely a csomagtartóban! Amúgy ha tényleg 607-est szeretnél, akkor abban talán tudok neked segíteni!:) Elég sok rokonnak van Peugeot-ja, és pont eladó egy ezüstszínű 2004-es, középszintű felszereltséggel. Eredetileg ez lett kinézve kicsi fiacskámnak, de akkor mégsem akarták eladni. Most újra elvihető. Ha érdekel, akkor rákérdezek, hogy mi van az autóval, és pár tapasztalatot/tanácsot is meg tudunk veled osztani.:)
2013. aug. 6. 23:44
 49/54 anonim válasza:

Köszönöm a segítséged, de épp a minap sikerült találni a környéken (Szombathely) egy 2.2-es HDi motorral szerelt darabot, ami ráadásul remek állapotban is van egy enyhe optikai tuninggal megspékelve:P


http://www.youtube.com/watch?v=hkyKY8-SaSY


Nagyjából így néz ki a dolog, a hátsó lámpa házilag készített(!) (nem gagyin összemonyákolt, hanem amolyan saját készítésű BMW-s Angel Eye minőségű)

És mindenképp dízelt szeretnék, bár meglehet, hogy ez nem különösebben jó ötlet, de majd elválik:)

2013. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Ha karban van tartva, semmi baja a dízelnek.:) Húz mint a mozdony, de azért gyorsulásban kicsit lomha. Mondjuk ez a csúcs-V6, de szerintem a másik sem sokban marad el ettől. Kicsit mondjuk zavaró, hogy egy kövérebb gáznál hidegen elenged egy könnyed füstpamacsot, de azt mondják hogy ez nem hiba. Ilyen lámpákat mi is nézegettünk! De sajnos normálisat nem találtunk. Egyébként a kinézett autó milyen felszereltségű?:)
2013. aug. 10. 00:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!