Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek a...

Ti milyen autót vennétek a fiatok 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Maximum 2 millió a keret. Jól, magabiztosan vezet, szóval nem féltem, de azért valami biztonságos kocsit szeretnék neki. Nagyon bejönnek neki a nagy limuzinok (szedánok) és a kombik. És imádja a francia meg a német autókat. Én konkrétan ezekre gondoltam: Peugeot 607, BMW E38, vagy E39. Milyen évjáratban, milyen motorral, milyen felszereltséggel vegyem? Dízelmotor maximum a Peugeot-nál jöhet szóba. Az automata váltó nagy hibalehetőség egy használt autónál? Az automatát és a rendes, manuális váltót is szereti. Jöhetnek még az ötletek! Ja és az egészről nem tud semmit, a születésnapi buliján kapná meg a járgányt.

2013. júl. 17. 21:45
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:

Hát én tuti hogy ennyiből egy 240-es Volvót kérnék szülinapomra.


[link]


Egy ilyet mondjuk. A maradék pénzből gatyába ráznám kb 5x...

2013. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo 2,2 TDI, Saab 9-5 Kombi 3,0 dízel
2013. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
De csak mert ez az örök kedvenc. Ezután pedig a 740-es kombi jön :D
2013. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
A Mondeo jó ötlet.:) Alapból gyűlöli a Volvokat, hát még egy ilyen réginek szerintem nem örülne annyira.:/ Akkor Peugeot 607, Honda Accord, Toyota Avenis Wagon, és Ford Mondeo eddig.
2013. júl. 18. 02:05
 16/54 anonim ***** válasza:
Jól magabiztosan vezet??!! De hisz 18 éves?? még messze nem rendelkezik tapasztalattal! Mennyi ideje van jogosítványa? 2-3hónapja?! Na ha meg kapja az autót és az ilyen dicséreteket akkor fejébe ne szálljon a dicsőség és ucu neki mert akkor nem csak a maga életét hanem a mások életét is veszélyezteti :) Egyébként egy lada! :)Első autónak tökéletes.
2013. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Esetleg egy Audinak nem örülne? Például ez:

[link]

2013. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Hát ha a Peugeot 607 tetszik neki kifejezetten akkora azt. Nem kell ezen annyira rugózni - legyen rendesen leszervizelve meg rendeben tartva és kész. Egy szaki nézzen rá vásárlás előtt akármit vesztek neki és kész. Mondjuk más kérdés, hogy 18 éves fejjel mit fog kezdeni azzal az autóval, de ez már az ő meg a ti bajotok lesz :)
2013. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

16-os: 13 éves kora óta vezet.:) 7-től 10 éves koráig gokartozott, utána én megtanítottam autót vezetni, majd utána folyamatosan vezetett. 14-től folyamatosan van kismotorja. Jogsinál ő javította ki az oktatót.:)

17-es: Köszi, ezt az Audit megnézem! Tetszetős! Bár a hátulja meg a vajszínű bőr nem annyira.

18-as: Mivel francia, ezért addig nem is tárgyalok az eladóval, amíg át nem lett nézve a kocsi.:) Jól vezet, tudja a kocsikat kezelni.:) Volt már a "keze alatt" 35 milliós Audi limuzin is, és magabiztosan elvezette, dícsérték is. Az hogy ő mit kezd vele, az már engem pont nem tud izgatni. Kapott egy erős, biztonságos, tágas autót, amiben a haverok, meg a csomagtartóban az összes kempingcucc és pia elfér. Kell ennél több?:) Sokkal nyugodtabb vagyok így, mint amikor a haverja a szakadt Suzukijával mentek Bp.-Siófok távon. És végre lekopik a családi Mazda 6-ról.:)

2013. júl. 18. 12:16
 20/54 A kérdező kommentje:
Ehhez mit szóltok? [link]
2013. júl. 18. 14:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!