Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az akinek Suzukija van és...

Ki az akinek Suzukija van és miért választotta ezt? Nem féltek?

Figyelt kérdés
3 napja összetörtek egy Suzuki Swifttel és hát hogy is mondjam, totálkáros lett a verdája, az enyém karcolásokkal megúszta...(egyébként 20 éves BMW-m van)Ezt csak azért írtam, hogy nehogy azt higgyétek hogy egy fellengzős gazdag gyerek vagyok...
2010. márc. 13. 16:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem azért de lehet szidni a suzuki kaszniját de viszont a blokkja van oylan mint egy bmw-nek vagy merci-nek vagy audinak !!!Sőtt... Nem 1 nem 2 autoszerelötöl hallotam már azt h a suzuki motorja a legjobak között van!!! Olyat is hallotam már h a szerelő azt mondta h ha csak suzukik lennének az autoszerelök éhen halnának... Jah és ha nekem nem hiszel akkor nyugodtan mennyetek fel a hasznaltauto.-ra és nyugodtan meglehet nézni h a régebbi németkocsiknak vagy a régebbi suzukiknak van több bajuk . Tele van motorhibás , váltoshibás bmw-vel meg audikkal... Persze a mai német és japán kocsik naon megbizhatoak de a jappánok még mindig kevesebb selejtet gyártanak !Visszatérve az árára a suzukik azért olyan olcsok mert a kasznijuk csak oylan amilyen ha vki megbizhatobb japán kocsit akar venni az vesz hondát vagy mazdát... Jah és visszatérve az ütközésre az se mindegy h h ütköztetek ...
2010. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%
uccso vok! jah és csak annyit h a peugeot a suzuki mögött elbujhat a a béka s'gge alá!!!! Max a kasznija jobb valamennyivel(bár arra se merném rátenni a fejem) de motorikusan , megbizhatoságilag sahol se van!!! A japán autogyártás fényévekre van a franciákéhoz!
2010. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
52%
osztom a véleményem az előző hozzászólóval, szoktam járni suzuki szervízben, ahol nemcsak suzukikkal foglalkoznak, és általában a műhelyben álló autók kb 20%-a suzuki...
2010. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
szerintem ez a "suzukis faj" nézet azért terjedt el főleg, mert a mazsolák 80%-a suzukival van. de előttem ugyanúgy szrakodott már fiatos is, nissanos is. az viszont mikor egy parkolóból kiálló suzuki egy hasonlóan lassan tötyörgő vw-vel találkozott és a vw-n lett egy karist a suzinak meg az eleje csak úgy leesett.. kicsit gáz :) na mind1, nekem nem kéne suzuki
2010. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem azért, nekem kényelmetlen a suzuki, de a totalcarban az ignisnek a csomagtartóját 1 ujjal behorpasztották, nem ütötték, csak rátették az ujjukat... Nekem vw-em van, soha nem törtem össze de láttam már vw vs. suzukit, gondolhatjátok melyik nézett ki rosszabbul
2010. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

17:27:


Gyere már a navarámnak a szaros suzukiddal 180-al és utánna legyen széles a mosolyod ;)


EGYÉBKÉNT!


Nem ítélem el a suzukisokat addig, amég nem túl nagy az arcuk ahoz képest amilyük van. Ha megyek a 10 millás navarámmal és előttem egy 500e-es suzuki akkor nemgondolok róla semmit, ha lassanmegy megelőzöm, ha tartja a tempót akkor nem kezdek el állatkodni. Hiszen őis a közlekesés része. Az más kérdés hogy a suzuki köztudottan törik ha balesetről van szó. Ez nemis lenne gond. De akkor akinek erre telik akkor ne ugassa már le azokat irigységből akinek másfajta autóra telik!!! És ne találgasson olyanokat amikhez fogalma sincs.

2010. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 18:27


Mondj egy német hulladékot kérlek.


Az én BMW-m 21 éves E30 316i, igen, egy nagyköbcentis állat vagyok, szégyenlem a pofám, hogy ugyanannyi literrel eljárok, mint a Suzukisok, és én BMW-ben ülök, nem Suzukiban.

És nem fogok venni új Swiftet, x millióért, hogy törlesztgessem, és mihelyt kiviszem a szalonból már 1 millióval kevesebbet ér. Az én 21 éves BMW-m most elmenne 1 millió körül, mivel teljesen gyári, nem tuningolt, nijncs sportkipufogóm, csak egy gyári M3 BBS felni, de az is teljesen korhű.


Nekem meg képzeld a f*szom kivan a Suzukisokkal, főleg az új Suzukisokkal (új swift, swift sport, ignis) megyek motorral és letol érted..

csináltam a motorjogsit városban, rajtam a kukásmellény a hatalmas T betűvel, mögöttem jön az oktató bazinagy kiírással, hogy MOTOROS OKTATÁS, és a swiftecske letol.. majdnem nekinyomott a padkának..

Meg amikor megyek motorral a városba és a swift sport majdnem elcsap és még ő integet felháborodva..

meg amikor a 93 lóerőtől mámorba eső bátor Ignises elkezdi előzni a kamionkonvolyt főúton és 5 méteren múlt hogy nem szabott belénk. Meg faluban lehúzodok BMW-vel (igen, komolyan nagy köbcentis állat létemre ilyen kis aranos is tudok lenni) hogy elférjen a szembejövő busz, erre beelőz egy régi swift szedán. Majd a főúton visszaelőzöm mer ottmeg 60-nal megy ám.. Átnézek és mit látok? Kis 20 éves srác, mellette ül a fél család és olyan boldogok hogy megelőztek egy BMW-t.. Ha nem lenne fülük körberöhögnék a fejüket.

Én elismerem, hogy vannak normális Suzukisok, de a többség nem az és elegem van, hogy minket szivatnak azért mert van eszünk.

Egyébként az NCAP már régóta szar teszteket csinál. Egyébként kedves valamelyik válaszoló, próbáljunk ki valamit: Te beülsz egy Swiftbe és beülök egy Navarába és egymással szembemegyünk mondjuk 60-nal. A nyakamat rá hogy a Navara rámászna a Swiftre és kipukkantaná a fejedet. De a Swift 4 csillagos a "szar" navara meg csak 2..

Ja, és ilyen nagyköbcentisem van: [link]


1.6 benzin 100 lóerő

7 liter az átlagfogyi, hosszúúton 5,5-6 liter (130-140 között végig)

városban 8 körül.

Ja és A Suzukinak jó motorja van?

Volt egy lista januárban a neten, hogy 2010 legjobb motorjai..

Első Audi> R8 V10 motorja (5.2 TFSI)

második Audi> vmilyen TFSI azis

harmadik BMW> nememlékszem melyik motorjuk

negyedik Merci> erre sem emlékszem :D


De a sorban végig német autók voltak.. Mos mondd hogy szar a BMW vagy akármelyik német.


Van egy autószerelő ismerősöm, ő felújított egyszer egy ilyen BMW-t mint az enyém, és volt egy donorautója, ami csupa rozsda volt, meg éppen csináltak egy ilyen Swiftet:

[link]

És a teljes szétbontáshoz a BMW-nek 3x annyi flex vágókorong kellett, mint a Suzuki szétvágásához.

2010. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
52%

-12.09-es

Most akkor 316i vagy 325 , mert nem mindegy!

2010. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Na akkor itt kellene befejezni a vitát. Igaz, tegnap óta nem írtam, és igen, "papírswiftem" van. Rohadt érdekes, hogy normálisan közlekedve, szinte csak audis, BMW-s, (Mercedeszes érdekes módon nem nagyon), és a favorit a VW Passatos aki 5 centire jön a seggembe, ahol lehet elmegy mellettem, visszasoroláskor leszorít stb... Biztos, hogy vannak barom suzukisok (nagypapa kalapban, 17 éves agyontuningolt hülyegyerek), de az átlag vezetőt, aki normálisan halad, csak a swiftre van pénze, miért kell szivatni, leszorítani, VESZÉLYEZTETNI? Csak mert nem nagyobb autóban ül? Nem is ember, mert swiftel jár?? ugye nem... Hát persze. Ez a vita mindig úgy kezdődik, hogy a swiftes visszavág. A swiftes a szar ember. Szinte már bizonyított dolog BMW-s Audis körben, nemde? Érdekes módon én nem szorítok le BMW-st, a swiftemmel, Nem okozok veszélyhezetet az AGRESSZÍV vezetési stílusommal, és nem dudálom le a belső sávban 50-el tötyörgő BMW-st sem. Miért? Csak azért, mert én el tudok menni jobbról is, nem muszály csúcsforgalomban nyomni a dudát, meg villogni... Vagy igen?


Feltennék még egy kérdést.

Vajon miért van az, hogy minél nagyobb a motor, minél magasabb kategóriás autója van valakinek, egyből nagyobb a pofa is? Miért kell lenézni a suzukist? Lehet, nem telik másra. Itt ne beszéljünk az új swiftesekről, az egy másik téma. Nos?


(A nagybetűket kiemelés céljából írtam, nem kiabálni akartam.)

2010. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

316-osom van de tudod E30 a karosszéria és a BMW-nél a Név pl 735 az azt helenti hogy 7-es széria és a 3.5 literes motor


DE A KASZTNI UGYANAZ

Szóval így néz ki (bár ezen amcsi lökhárító van). Kívülről észre se veszed semmiből h 316 vagy 325 de mindegy látom értesz a BMW-k neveihez ;)

2010. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!