Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az akinek Suzukija van és...

Ki az akinek Suzukija van és miért választotta ezt? Nem féltek?

Figyelt kérdés
3 napja összetörtek egy Suzuki Swifttel és hát hogy is mondjam, totálkáros lett a verdája, az enyém karcolásokkal megúszta...(egyébként 20 éves BMW-m van)Ezt csak azért írtam, hogy nehogy azt higgyétek hogy egy fellengzős gazdag gyerek vagyok...
2010. márc. 13. 16:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

A BMW-s vagyok


Ezt nézze meg az összes Suzuki szerető:

[link]


1 perc 8 másodpercig várjatok legalább. ujjal behorpasztja a hátulját. megmutatja a ceruzavastagságú merevtengelyt.. .:D

2010. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A BMW tetejét is be lehet nyomni, ugyanakkora merevítés van benne, mint az ignis hátsó ajtajában... fikázni mindent lehet... ceruzavastag merev tengely... ŁoŁ
2010. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

(Kiegészítés)

Járjál Bömössel, és ne a suzukikkal foglalkozz. én se fikázom a bmw-det, hogy mennyibe kerül bele az alkatrész pl.

maradjunk ennyiben. A Totalcar amúgy is egy nagy kamu.

2010. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem kamu az :D

Amúgy kipuffrendszer az autó közepétől a végéig volt 13 ezer és gyári és nem kínai

2010. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Látom te élvezed, hogy szivathatod a suzukist :D Ültél már suzukiban? Én vezettem BMW-t. Igaz, hogy kényelmes, meg rugalmas, de valahogy nem tetszett se a fogyasztása, se a biztosítása, és ahogy visszahallom a jelenlegi tulajától nem igazán tetszene a szervizelése sem. Ugye jó a suzukist szivatni? :) Ja, hogy a 17 éves suzuki zsinórban harmadszor ment át csont nélkül a műszakin, és a zöldkártyán javíttatás nélkül? Húha... a te BMW-d is átmegy majd a műszakin úgy, hogy hozzá se kellett nyúlni se fékhez, se gömbfejekhez, se injetorhoz? :) Ja, és megkérdezhetem mennyi a negyedéves biztosítása? :) Biztosan könnyebb vele, mint egy suzukival. Biztosan olcsóbb a fenntartása mint egy suzukinak :) igaz kényelmesebb is, de azért nem olyan rossz autó az a suzuki :) Még egyszer megkérdezem, ugye milyen jó szivatni a suzukist? :)
2010. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Tipikus BMW-s. Totalcar, videó, ez mondta az - az mondta, bezzeg sosem ült még benne, de nagy a pofa... Ahogy illik... Nagy autó - Nagy pofa, tudás meg nulla. Itt fog majd az jönni, hogy ő a suzuki szerelők mestere, aki a nap 24 órájában suzuki motort szerel és minden alkatrész drágább a suzukiba, mint a bmw-be... na felejtsük már el egymást...
2010. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Gyökerek!Én kopasz 120kg harmadik BMW-met használó izomagy vagyok.Kétezres évjáratú dízel,fekete,fóliázott(maffiózó)kinézettel.

Mi a fas.t kell ezen vitatkozni ennyit???

A Suzuki biztosan jó autó,nincs csak fék és futómű gond általában vele.Olcsón fenntartható,jól használható autó.

Nem szólom le,bár nem is vennék.

Az hogy sokan azt hiszik ők sztárok,mert lámpától lámpáig gyorsulgatnak,nem minden Suzuki tulajdonost jellemeznek!

Ugyan ez a BMW-nél is így van!Én például megállok a gyalogátkelő előtt,majd kétszer kell inteni nekik,nem viccelek,mehetnek és bambán néznek rám:))Ugye,akkor minden nagy autós BMW-s egy köcsög:)))De az ütközési teszt amiről itt írtok(Stift az E-60 ötös csillagait éri el)Erről csak egy kérdés jut eszembe:Stift vs.E-60 összetalálkozik,akkor mi történne?Fizika,általános suli 7.osztály,a kisebbik golyó,mindig le pattan a nagyobbról:)))Tehát,a régi Stiftek nagyon ijesztő látványt nyújtanak összetörve,ez tény!Az hogy Bmw-be is meg lehet halni,az is tény!De nem mindegy,milyen sebességnél!

2010. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
kinek swiftre futja kinek bmw-re.Egyiket se szólom le,de olcsó husnak hig a leve.vegyél pl pulcsit egy nike-t meg egy tescosat.van különbség nem?nemcsak az árán.....a swifteseknek tényleg nagy az arcuk de nemtom mire.talán irigység....magyarok vagyunk látszik is.
2010. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!