Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az akinek Suzukija van és...

Ki az akinek Suzukija van és miért választotta ezt? Nem féltek?

Figyelt kérdés
3 napja összetörtek egy Suzuki Swifttel és hát hogy is mondjam, totálkáros lett a verdája, az enyém karcolásokkal megúszta...(egyébként 20 éves BMW-m van)Ezt csak azért írtam, hogy nehogy azt higgyétek hogy egy fellengzős gazdag gyerek vagyok...
2010. márc. 13. 16:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
89%
Annyira bírom, hogy a 206 ot hasonlítod az mk-2-es swithez... nem tűnik fel, hogy nem egy kategória? A másik: Támadok? Tévedés. Nem támadtam. Leírtam a tapasztalataimat a nagy köbcentis autóstársadalomról... És megint vajon ki tette fel a nagy suzukis különállatfaj kérdést: egy BMW-s kollega. Kíváncsi lennék menyit költ a BMW-hez egy olajcserére, netalántán ha kell venni rá 4 gumit, ki jár jobban... Innentől befejeztem, mert unom, hogy lenézik a suzukisokat, aztán meg lesnek mikor gyorsuláskor a suzukis elkeni az arcukat....
2010. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%

Tény, hogy a suzuki jóval költségkímélőbb, kivéve talán a fogyasztását. De egy 10 éves 206 és egy szintén 10 éves swift már miért ne lenne egy kategória?

Súlyra, méretre, cc-re elég egyforma. Senki nem mondta a suzukinak, hogy csináljon kategóriájában gyengébb autót.

2010. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%
én napi 100 km vezetek melóhelyre suzukival.egyszer nem féltem benne,nagyon jó kis autó gazdaságos,megbízható.Az meg hogy törik istenem tényleg nem kell vandálkodni,minden autó törik csak a suzi nagyobb számban mert rengeteg van belőle és így a nagy számok törvénye ugye...egyébként minden autónak meg kell felelni bizonyos töréstesztnek.az meg,hogy milyen arányban törik meg nagyban függ a becsapódás szögétől,pl most télen elémugrott egy őzike és csak a lökös meg a két lámpa tört össze viszon ismerek olyat akinek egy ilyen baleset után totalkár lett az audija.amúgy jó kocsid van nagyon tetszenek nekem ezek a régi bmw-k azok még karakteres autók,nem tucattermékek mint a mostaniak.
2010. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
85%
Nekem nem BMW-m és nem is Suzukim van, és én is utálom a "nagy köbcentis állatokat". De annyira vicces hogy szinte ha valaki annyit mond egy suzukisnak, hogy "Suzuki", rögtön az a válasz, hogy "a te anyád!". Én semmi provokálót vagy sértőt nem találok a kérdésben. Szerintem néhány suzukisnál már kezd kialakulni az ezirányú üldözési mánia.
2010. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
87%
Előző vagyok, az kimaradt, hogy MINDEN TISZTELET A KIVÉTELÉ!!!
2010. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre:

Suzukim van, és azért ezt választottam, mert ezt tudtam megfizetni. Előtte nekem is egy 18 éves 318 I-s automatás volt. Kora miatt a műszakira felkészítésre /átrozsdásodott elemek cseréje,festés,fékpofák,fékdobok,stb./ annyiba kerültek volna,hogy nem áldoztam rá.

Félni,- nem félek, mivel aki a közúton közlekedik,az egyik lába a börtönben, a másik a sírban. Én ismerem az autóm tulajdonságait, tudom, hogy mennyire biztonságos. Jó lenne, ha az itt idézett BMW-s,Mercis,Audis közlekedők is így viselkednének. Nem mindig úgy választunk autót, hogy melyik roncsolódik kevésbé. Láttam én már összegyűrt Mercedes SLK-t is, ketten gyűrődtek bele a roncsba.

2010. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az Új swiftben ülnék mint egy Navarában, nézzétek meg az euroncap honlapján az értékeléseket, a navara méretéhez képest 2 csillagot kapott, és szinte életveszélyes
2010. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%
Suzuki swift. Kb.12éves. Azért ezt vettük, mert erre volt pénzünk. Használtan. Édesapám 30éve vezet balesetmentesen, szóval amíg nem jön nekünk egy idióta addig nincs min aggodnunk. Keveset fogyaszt, olcsók az alkatrészek is. Van mentőtiszt családtagom, nem egy BMW-s balesetet látott már. Volt akit úgy kellett összekanalazni, meg a fáról leszedni a kiszakadt alkatrészeket. Aki nem tud vezetni, az ne üljön nagy, erős autóba, azért, hogy olyan áron védje meg magát, hogy a normálisan közlekedő embereket lesodorja az utakról.
2010. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek:

Koma azt azért ne feledd hogy ez a BMW kb. 180 nál ütközött valamivel....

egy suzuki esetében ha 80 nal mész akkor lesz ez az eredmény....

2010. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Ut5olsónak: Rendben "koma" de ne felejtsünk el valamit. Miért is linkeltem be a képet?! Válasz a kérdező kérdésében vaqn: " Nem féltek? " Egyértelmű provokáció volt.

"Koma".

2010. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!