Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóban fér el RENDESEN...

Melyik autóban fér el RENDESEN 5 felnőtt ember? BMW X5, Volvo XC60 kizárva, nagyon kicsik hátul, sőt a BMW inkább kisautós.

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 09:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp olyat szeretnék, ami 2 soros, tehát nem Volvo XC90-es, amiben 3 soros elrendezésben vannak az ülések.
2016. jan. 19. 09:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak SUV érdekel? Azokban nem teng túl a hely.
2016. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp egy városi terepjáró SUV, ugyanis nyáron sokat vagyok Balatonon és ott gyakran fel szoktam este kocsival mászni egy közelben lévő kilátóhoz távcsövezni.

Csak egy meredek földút vezet fel, ami tele van kis buckákkal és miegymással. Eddig is SUV-om volt, és gond nélkül fel tudtam menni, de más kocsival meg sem kísérelném.


De egyébként mutathattok más kocsit is, mert azért kíváncsi lennék hogy más típusú autókból mely modellek biztosítanak hátul ténylegesen 3 helyet anélkül, hogy azon versenyeznének a utasok hogy ki teszi rá kinek a mellkasára a vállát.

2016. jan. 19. 09:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Más típusú kocsi:

-ford galaxy

-vw sharan

-seat alhambra

2016. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na igen, köszi. Ezekben már korrektek a hátsó ülések így képek alapján.

Már csak az lenne a kérdés, hogy SUV típusú kocsi van-e hasonló hátsó helykínálattal.

2016. jan. 19. 10:08
 6/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Amit dicsérnek tágasságban az a Honda CRV. Mondjuk a puding próbája az evés...


Nekünk egy faceliftes Smaxunk van, ott kényelmesen elfér 3 felnőtt hátul (próbáltuk már). Ha gyerekülés van bent, ahhoz sem érsz hozzá.

Az új talán egy kicsit rosszabb lett hátul (rövidebb háttámla), viszont kérhető összkerékhajtással.

2016. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volvo V70, Renault Laguna, Skoda Superb

Az utóbbiba akár nyújtott lábbal is be tudok ülni, úgy, hogy előttem is magas embernek van beállítva az ülés. Egyszer volt alkalmam kipróbálni.

2016. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ. Hát a Honda hátsójáról ezt a képet találtam:

[link]


Azért ide 3 felnőtt nem fér be rendesen, csak 2, és egy gyerek.

Ahogy elnézem a Fordot hátul, ott már barátságosabbak a körülmények, igen. Csak ugye nem crossover, alacsony is a hasmagassága számomra.


Az a baj hogy már egy ideje keresek ilyen autót, de az amerikai nagy behemótokat leszámítva nem találtam megfelelőt.

2016. jan. 19. 10:48
 9/14 aHermann ***** válasza:

Esetleg egy Sorrento? Lehet kapni 5 ülésesként is.


Opció még a Santa Fe.


Ford Edge - Mondeo alapjára épül.

2016. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sedanok nem jók ilyen esetben, mert akármilyen széles és nagy az autó, a középsőnek nem jut rendes ülés, és a lábát sincs hova rakja.

Viszont ahogy írták előttem, a Touranokban, Zafirákban, stb, tehát ezekben a nagy egyterűekben hátul is három különálló ülés van, és középen is sík a padló, tehát a lábat is van hova tenni.

2016. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!