Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóban fér el RENDESEN...

Melyik autóban fér el RENDESEN 5 felnőtt ember? BMW X5, Volvo XC60 kizárva, nagyon kicsik hátul, sőt a BMW inkább kisautós.

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
cadilac escalade de szerintem európai és elérhető kocsik közül a Skoda Superb-ben van hátul a legnagyob hely
2016. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát a Skoda Superb valóban nagyon nagy hátul, legalábbis a lábaknak.

A képet elnézve:

[link]

ez még mindig csak 2 személyes hátul. Hosszú útra 3 ember nem férne el rendesen.


A Ford Edge nagyon tetszik, de a hátsó ülések ott sem az igaziak.


A Touran és hasonló társai már inkább mikrobusz kinézetűek, ami nekem nem nagyon tetszik, mindenképp crossovert szeretnék - egyrészt a kinlzete miatt, másrészt pedig mert "terepen" is használnám, ahogy írtam.


De egyre jobban kezd elhalványulni a remény, hogy egy elérhető autót találjak, amely megfelel ezeknek a triviálisnak hangzó kritériumoknak.

2016. jan. 19. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:
2016. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Balint777 válasza:
Énis a hyundai santa fe-t ajánlanám, ilyenben már elég sokszor ültem és elég tágas.
2016. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!