Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett az autómmal?...

Mi történhetett az autómmal? Meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
Peuget 407 -sem van, és ma nem akart elindulni, már egy ideje irt valami olaj problémát de németül nem értettem, meg valami sárga jel világitott, de nem törődtem vele, olyan csapszerű valami a kijelzőn. Átjött a szomszéd valamit nézett a motorba és azt mondta nincs olaj a valamilyen pálcán, de mindig okoskodik elzavartam. Valami nagy gondot csináltam ? Nő vagyok nem értek ezekhez.
2016. ápr. 4. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy poénból lett-e kiirva ez a kérdés, de ha nem, akkor a szomszédot sikeresen megállapitotta hogy nincs olaj a motorban, valszeg annak a visszajelzője égett a műszerfalon. Egy szép motorfelújitás vár rád, azután menni fog.
2016. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Venned kell olyan márkájú és viszkozitású olajat mint ami benne van,és annyit amennyi hiányzik,ez minimum 2 liter.Ebből annyit beletölteni,hogy elérje a nívón lévő 2 osztás közti 2/3 -ot legalább.A hibakódot lehet,hogy nem kell töröltetni.Ha mégis kellene ,akkor szerncsével az aksi 1 saruját levenni, és kb 1/2 óráig világítást rajta hagyva pihentetni.Ha ez nem jön be,akkor szerviz,hibakód törlés.
2016. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet az is amit az 1-es írt.Még az is lehet ,hogy mégsem lesz motor felújítás,ha a motorját ellátták olajszint ellenőrző szenzorral,és ez tiltatta le a motort.Ha neki nincs igaza ,akkor szerencséd van.Hívd át az okoskodót, és amit a 2-es leírt ,csinálja meg.
2016. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Attól még beindulna a motor, ha nem lenne benne olaj (azaz ha kevés olaj lenne benne). Viszont ha nincs benne (elég) olaj, és úgy mentél vele, akkor rövid idő alatt kinyírtad a motorját. Ez elég nagy baj. De nem javíthatatlan. A kérdés az, hogy mennyiért. Ha tényleg ez (volt) a gond, az nem lesz olcsó.
2016. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Elsö ,napi indulás előtt ellenőrizni kell legalább a lámpákat,féket,olajszintet.Ez a minimum.
2016. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:
64%

#5

Ezt ugye viccből írtad? :D

2016. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
aranka39, szeretettel köszöntöm a n+1. regisztrációdat :D
2016. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A féket kiálláskor,az olajat ,ha tudom,hogy zabálja,de legalább hetente,akkor is,ha úgy gondolom,hogy nem.A világítást, meg este szoktam.De valamikor ezt kellet tenni.Az olajjal neki is az volt a gond,hogy olajcsere óta rá sem nézett,ami, kitudja mikor volt?Az enyém 1-2 dl-t cserétől-ig, de hetente ránézek,ne útközben érjen meglepi.
2016. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Kamu... túlságosan szakszerű a "nem értek hozzá" körül írása, de a csúcs ez:

" Átjött a szomszéd valamit nézett a motorba és azt mondta nincs olaj a valamilyen pálcán, de mindig okoskodik elzavartam."

2016. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jogos. Teljesen modoros fogalmazás, amikor egy hozzáértő ír úgy, hogy hülyének látsszon.
2016. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!