Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett az autómmal?...

Mi történhetett az autómmal? Meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
Peuget 407 -sem van, és ma nem akart elindulni, már egy ideje irt valami olaj problémát de németül nem értettem, meg valami sárga jel világitott, de nem törődtem vele, olyan csapszerű valami a kijelzőn. Átjött a szomszéd valamit nézett a motorba és azt mondta nincs olaj a valamilyen pálcán, de mindig okoskodik elzavartam. Valami nagy gondot csináltam ? Nő vagyok nem értek ezekhez.
2016. ápr. 4. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez msot megitn valami vicc?:D
2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Elvittük peuegot szervizbe, ahol a problémát megoldották. állitolag van annyira okos az autóm, hogy nem engedte elinditani magát, nehogy gondja legyen a motornak, köszönöm a segitő válaszokat, a kritizáloknak meg üzenem bárki járhat így...
2016. ápr. 5. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!