Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igy a motrot elsőre hogy...

Igy a motrot elsőre hogy ilyet csináltam a lenti szövegben leirtam okozhat valami kárt benne vagy ez igy elsőre mindenkivel megesik nem lessz baja a motornak?

Figyelt kérdés
Kaptam egy alfa motrot de pontos nevét nem tudom mert anyuméktól kaptam na a lényeg az hogy kezdő vagyok és most ultem elsőnek motron azt mondták hogy csak be kell járatni itt nem részletezem de nem ment valami jol elsőnek de uttána már kezdtem ráérezni a végére már tudtam valamit produkálni.Elég jól megtépáztam igy elsőre 5-ször bedöglöttem és egyszer kiemeledett egykerekre akkor gyorsan behuztam kuplung és fék és csapódott egyet a motor eleje a földere de nem lett borulás uttána leálitottam és mikor gyujtottam ujra befele akkor nem pislant ki a kijelzőn hogy hanyadik sebeségbe van nem irt ki semmit addig addig probaltam hogy kigyult uttána de azt irta 4-esbe van mikor nem is tettem olyan sebességbe levettem utánna már ment normálisan

2016. júl. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az estben add vissza a motor kulcsát a szüleidnek és javasold nekik, hogy az árát inkább költsék a taníttatásodra.
2016. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most komolyan gondolom elsőre biztos nem lessz tökéletes
2016. júl. 30. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm megpróbáltam értelmezni a szöveget több olvasásra is, de nekem az jött le, hogy a kérdező egy retardált.

Nyilván az én hibám, nem nőttem fel a feladathoz. Mea culpa..

2016. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg és az ilyenek kapnak motort helyettem...
2016. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha a feltett kérdést "jópofizásból" fogalmaztad ilyenre, akkor ez egy idétlenség volt részedről, sikerült leégetni magad.

Amennyiben a valóságban is így fogalmazol és így írsz, akkor viszont eléggé nagy a baj.

2016. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4-es válaszoló! Szerintem is felháborító :D
2016. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy újabb érthetetlen kérdés Dávidtól, aki kezdő, de már vagy 2-3 éve motorozik, legalábbis próbálkozik vele :)


Anyád tanárnő, apád r. őrnagy. Te hogy lettél ilyen sikertelen?

2016. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!