Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy Fiat...

Mi a véleményetek egy Fiat Grande Punto-ról? 1.2-es 1.3as körüli motorral. Minden tanácsot meghallgatok, érdekel minden vélemény-jó ész rossz is?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezzel a kocsival kapcsolatban, főleg aki személyes tapasztalatból írna az jó lenne... milyen ez a márka mint fiat? megbízható, jó vagy nem jó, motorilag jók e, külső belső, fogyasztás, biztonságos e.. szóval minden érdekel...köszi mindenkinek előre is
2010. máj. 4. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van egy Grande Punto-m. Nem hajtottam bele még sok km-t (14.000), de eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Motorikusan az enyém 1.4 77 Le 115 Nm. Néha kicsit vágyom nagyobb lóerőre/nyomatékra de ha a fogyasztását nézzük akkor valahogy már nem is kell az a + lóerő/nyomaték. 90-es tempónál autóúton fogyasztott nálam 5.4-et, városban 7.1-et és vegyesen pedig 5.9-6.1 között. Szerintem ez egy nagyon szuper fogyasztás :) Kényelmi szempontból is hihetetlenül jó. Kormánymű megszokottan a többi Fiathoz rendkívül fordulékony, hihetetlen jó a kormányszervója. Kuplung: nos, ültem már sok autóban, próbálgattam is őket de olyan autóban nem ültem még, amelyiknek ilyen könnyű volt benyomni a kuplungját. Ugyanez van a váltóval is. Kisujjal be lehet rakni sebességbe. Összességében nem bántam meg hogy Fiatot vettem, ha külsőre is nézzük egy nagyon dizájnos autó. Csak ajánlani tudom :)
2012. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!