Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma volt egy forgalmi vizsgám...

Ma volt egy forgalmi vizsgám megbuktam. Tippek?

Figyelt kérdés
A forgalmi vizsgám ami kb 3percig nem tartott egyszerűen úgy remegett a lábam hogy semmi másra nem tudtam figyelni azon kívűl pulzus szerintem kritikus értékekbe szökött.. :D le is fulladtam ezáltal kb 2x ebbe a 3percbe mert nem tudtam fogni a kuplungot a remegéstől, kb a legegyszerűbb lapot húztam amit Miskolcon lehetséges. Jobbra előre parkolás + U alakba megfordulás. A vb full rendes volt látta mi a helyzet a lefulladásnál is annyit mondott indítsd be és nyugodtan menj tovább majd az izgulástól nemláttam egy elsőbbségadás táblát azután is megkérdezte az oktatót ő volt e a fék, nem akart megbuktatni szóval egy normális vizsgát basztam el.. tippek a legközelebbihez? Mindenki ilyen idegesen kezelte?

2018. jan. 15. 09:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia, pont a harmadik után lett meg nekem is:) fel a fejjel elmúlik az izgalom tökéletes lesz minden. A 4ediken úgy vezettem mint még soha.
2018. nov. 21. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!