Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baj velem, miert nem...

Mi a baj velem, miert nem megy a vezetes?

Figyelt kérdés
Szoval voltam kreszvizsgan, masodjara atmentem. Nagyjabol minden megvan attudom gondolni a helyzeteket, tablakat ismerem szoval ezzel ugy erzem nincs gond. A gond azzal van, hogy a vezetes nem igazan megy, ahogy beulok az autoba es vegiggondolom, hogy mit hogy kell csinalnom, tudom mit kellene. A gond azzal van, hogy nem erzem az autot ezert nem tudok normalisan kanyarodni se, vagyis tudok csak sosem sikerul normalisan kivitelezni. A kuplungot nem tudom hasznalni, tudom mikor kellene, tudom hogy kellene viszont a labam gorcsben van tole es tudom hogy nem fog sikerulni normalisan. Eddig egyszer sikerul normalisan elinditanom az autot anelkul hogy ne fulladjon le vagy ilyesmi. Az sem az oktatoval volt hanem anyummal. Eddig 2 orat voltam nala, holnap megyek a 3.-ra, mar elore gyomorgorcsom van tole, hogy nem fog menni megint. Az oktatoval nem hiszem hogy gond lenne, nyilvan szolt hogy hasznaljam mar normalisan a kuplungot viszont tudom hogyha sikerulne ezt teljesitenem akkor nem beszelne ugy velem, nyilvan felti az autot amit en megertek. A veeztestol ugy nem felek igazabol, inkabb attol hogy valamit ugyis elrontok, nem sikerul valtani, idoben megallni mondjuk egy stop tablanal, ilyesmi. Elotte sosem ultem autoban es egyaltalan nem tudtam hogy mi hogy merre, mostmar kezd osszeallni a kep viszont nagyon nehez nekem. Amikor eloszor mentem az oktatohoz, ez volt most szombaton akkor megkerdezte hogy vezettem-e mar mondtam neki, hogy meg soha mondta hogy jo, semmi gond. Kb. 10 percet szant arra, hogy elmondta mit kell hasznalnom utana mar szo szerint forgalomban vezettem, teljesen osszezavarodva (nem mintha most nem lennek). Tudom, hogy sikerulhet megtanulnom vezetni de egyszeruen mar nem tudom. Fog ez valtozni vagy csak nekem nem megy? Nektek milyen volt? Remelem nagyjabol erthetoen sikerult fogalmaznom.

2018. máj. 7. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, miért pontoztátok le a 78%-ast. teljesen igaza van, itt az oktatóval vannak komoly gondok, ez még akkor is igaz, ha esetleg a kérdezőnek nincs érzéke a vezetéshez (ami viszont ennyi idő alatt nem derülhetett ki).


"sikerulne ezt teljesitenem akkor nem beszelne ugy velem"


ha 10. órán elcseszed 64x egymás után, akkor sem szabadnak így beszélnie veled. te fizetsz a vezetésért, ha nincs türelme hozzá meg nagyon félti az autót, menjen árufeltöltőnek a tescoba, nem kötelező ám vezetést oktatni.


"Kb. 10 percet szant arra, hogy elmondta mit kell hasznalnom utana mar szo szerint forgalomban vezettem"


ez alapján totál alkalmatlan. lusta alaposan többször elmagyarázni, nem látja h még nem vagy kész a forgalomra stb.


"Fog ez valtozni vagy csak nekem nem megy?"


ezt nem tudjuk megmondani. és nem csak azért, mert nm ismerünk. 2 óra az semmi, ennyi idő alatt nem derülhet ki semmi.


"Nektek milyen volt?"


én is most tanulok vezetni. bár úgy tippelek, h idősebb lehetek nálad.

mivel nincs sok érzékem a vezetéshez, ezért kiválasztottam azt az oktatót, akiről az járja, h a legtürelmesebb.

első órán elmondtam neki, h ha nem lesz türelme sokszor elmondani vmit, akkor hagyjuk is.

tulképp 12. órán mentünk ki a forgalomba, bár így sem igaz, mert mivel rutinpályára nem szokás kimenni, egy olyan úton gyakoroltunk, amit nagyjából csak céges autók használnak.


egyébként érdekes állatfaj a vezetésoktató: az enyém elég olvasott, értelmes ember, de van, h vörösödik a feje meg sóhajtozik. egyszer megsértődik vmin és duzzog, utána meg a családjáról meg a problémáiról beszél.

2018. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!