Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme elkezdeni videózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek lenne értelme elkezdenem videózni?

18 éves(lassan 19) lány vagyok rengeteg ötlettel:)

-motovlogokra gondoltam,mivel pár hónap múlva meglesz a jogsim:) és túl sok a szabad időm(persze a meló melett :D)

-nem tudom, hogy mennyir érdekelné az embereket egy lány motovlogger :)

Szerintetek? Érdemes lenne megpróbáljam?



2018. jún. 26. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarsz elkezdeni videózni? Mit szeretnél közölni a világgal? Az, hogy "nő vagyok és motorozok" nem közlés. Ez a nagy büdös semmi. Persze sajnos erre van igény, a semmire.
2018. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igaz,az egy nagy előny,hogy nő vagyok! De nem tervezem ezt az előnyömre fordítani!

Mondani valóm is van,nem csak a forgalomról,több témáról is tervezek beszélni :)

2018. jún. 26. 16:48
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

" rengeteg ötlettel:)"


Akkor éld ki magad, teljesedj ki; valaki majd csak nézi, rádbukkan hasonló érdeklődési körrel:)

2018. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Lány vagy, így alapból lesz nagy követőtáborod (az internet már csak ilyen). Ha ezt megfejeled jó témákkal és a véleményed sem nettó hülyeség, akkor bejöhet.

Csináld angolul, úgy még pénzt is kereshetsz vele (youtube).

2018. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha meg szeretnéd magad különböztetni a sok semmitmondó mélydekoltázsos sminktippes felszines kirakatcsajtól a youtubeon, azt tudom javasolni, hogy először is döntsd el mi legyen a csatorna témája. Annyi nem elég hogy motorozás. Pályanapok, esetleg versenybeszámoló, találkozók, túrázás, szerelés, vagy ami nagy divat manapság autóknál, a használt vételi tanácsadás, esetleg újabb modellek bemutatása? A vlogolás ne abból álljon, hogy mentél egy kört a város szélén, és beszélsz a semmiről 10 percig. Motoros vlogból kevés van, ha sikerül értelmes tartalommal megtöltened, biztos lesznek nézőid. Például el tudnám képzelni, ahogy a motoroddal a környező, vagy elérhető távolságban lévő látványosabb utakat motorozgatod körbe, ott megnézel 1-1 látnivlót, és beszélsz róla. Egy kis kultúrát is beleviszel a szép tájakon való motorozás mellé. És mindezt nem köldökig kivágott felsőben. Legalább tudni fogod ki miért néz. Viszont a témákat se keverd. Legyen egy rendszeresség az egészben. Ne az legyen, hogy egyik héten egy túra, másik héten bukósisak vásárlás... az ilyen béna.


Kéne mellesleg hozzá sportkamera, egy videovágásra alkalmas eszköz, és most nem a 80 ezres "netezős" laptopra gondolok. És ha nagyon profi akarsz lenni, egy normálisabb mikrofon se ártana. Meg egy jobb fényképezőgép.


Én lassan 1 éve agyalok a sajátomon, csak autós témában. De még nem állt össze az egész a fejemben. Nem akarok ilyen tipikus "használt 320D teszt" meg hasonló maszlagokat csinálni. Jó felvétellel, jól összevágva, igényes tartalommal.


Viszont ha komolyan elkezded, dobhatsz ide egy linket válaszba. Én kiváncsi leszek.

2018. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ, mit és hogyan csinálnál.


Ha csinos lány vagy, az már fél siker, de mellé nem árt, ha van beszélőkéd, tudsz a kamera előtt "élni".


Például tipikus baromságok az ASMR videók, ahol mindenki mindenféle hangot ad ki, és az emberek nézik. Például az alábbi videón a csaj: https://www.youtube.com/watch?v=oQzQShWIz68


Nagy kérdés az, hogy ki tudsz-e egyáltalán lépni a fent emlegetett "jó suna" szerepből, és tudsz e többet nyújtani, mint egy 5 perces recskázást a gép előtt ülő népeknek.


Na meg tényleg, miről szólna? Utazol valamerre, világot látsz, tájakról beszélsz, csinálsz valamit, vagy csak a semmiről beszélsz? És ahogy írják, ha profin akarod, akkor nem árt profi felszerelés is mellé.

2018. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát na igen, nem tudni, mennyire vagy már most motoros.


ha abból állna, hogy sisakkamera, mikrofon, felülsz és dumálsz semmitmondó dolgokról, mert egyébként a motorokról is nagyjából csak annyit tudsz, hogy 2 kereke van, meg hasonlók sablonos dolgok, mivel most lesz jogsid, gondolom nincs is tapasztalatod, hogy mondjuk arról beszélj, hogy egy másik motorhoz képest a mostani miben tér el, mi miatt kedveled jobban vagy ilyesmi.

meg mondjuk lévén, ha nem értessz hozzá, nem is magadnak szereled...hát na, az nem igazán motovlog.


ilyet én is tudnék csinálni, nekem is van egy motorom, szeretek túrázni vele, de semmi egyéb. én ha túrára megyek, előtte elviszem a márkaszervízbe átnézetni.

tehát a videóban kb. semmit nem tudnék elmondani a motoromról, csak annyit, hogy hány köbcentis, hány lóerős meg "hánnyalmegy", ezeken kívül meg max dícsérném a tájat, meg ha kikanyarodik elém valaki, akkor k_rvaanyáznék...az a vicc, hogy tényleg van, aki ezt még nézné is, hiába semmi érdekeset nem lát.

2018. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"pár hónap múlva meglesz a jogsim"

"lenne értelme elkezdeni videózni?"


Ebből a két mondatból az következik, hogy sem motorozni, sem videózni nem tudsz, azaz egyikhez sem értesz és egyikhez sincsen sem felszerelésed, sem gyakorlatod.

Szerény véleményem szerint, te még két motort sem tudnál megkülönböztetni egymástól, maximum a színük szerint. Az meg nem videózás, hogy apádék vettek neked egy okostelcsit.


Azért lássuk be, hogy halovány lila f.god sincsen sem a motorok felépítéséről, sem a gyártásukról, sem a szerelésükről, sem a karbantartásukról, sem a vezetésükről, sem a biztonságos közlekedésről stb...stb...


Persze lehet ábrándozni arról is pl., hogy majd te leszel a "szállító kettő", de sajnos még a jogosítvány megszerzéséig sem jutottál el....

:)

2018. jún. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Figyelj! Igaz,nem mondtam semmit magamról :)

A motoromat már megvettem( és nem anyuci pénzéből)

Mivel ez az első motorom így nem tudom más motorokhoz hasonlítani,mivel ez az első :)

A motoromról mindent tudok,mert rá kérdeztem és utána is olvastam :)

A karba tartásáról épp eleget tudok,szereléséről igaz keveset :) de honnan tudnám, még nem volt motorom.

2018. jún. 27. 07:57
 20/23 A kérdező kommentje:

Kamerám már van(azt sem anyuci pénzéből)és a videózás?majd bele jövök,a biztonságos vezetés:) olyan létezik?

Amit tudnom kell azt a suliba majd megtanulom :)

2018. jún. 27. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!