Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme elkezdeni videózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek lenne értelme elkezdenem videózni?

18 éves(lassan 19) lány vagyok rengeteg ötlettel:)

-motovlogokra gondoltam,mivel pár hónap múlva meglesz a jogsim:) és túl sok a szabad időm(persze a meló melett :D)

-nem tudom, hogy mennyir érdekelné az embereket egy lány motovlogger :)

Szerintetek? Érdemes lenne megpróbáljam?



2018. jún. 26. 14:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jo azért oké hogy 2 fajta motoros van, aki esett meg aki esni fog, de azért ne egy balesett gyűjtemény legyen a vlogod. Meg ne is a motorosok negativ megitélését segitsd elő veszélyes vezetéssel, városban való egykerekezéssel meg balesetveszélyes előzésekkel.


Véleményem szerint a legkönnyebb oldala a dolognak amit meg tudsz ragadni és ki tudsz belőle indulni: a kultúrális háttér. Találkozók, versenyek, néhány különlegesebb darab bemutatása (ha van ismerősi körben). Elmesélni a hátterét, esetleg ki versenyzett olyannal, bele lehet vonni a tervezés menetét stb. Bár nyilván egy motorról nem lehet fél órán át ömlengeni hogy melyik iv hova vezet, melyik tervező álmodta meg stb, de mivel friss jogsis leszel, és szerelni nem tudsz, ez a legkönnyebb oldala a dolognak. Csak sokat kell olvasni a motorozás történelméről. Ami szerintem a megfelelő előadásmód mellett sokakat vonzana. És idővel, ahogy minél többet vezetsz, esetleg más darabokat is kipróbálsz majd, többet tudsz beszélni a személyes tapasztalatokról is.


Én látok benne fantáziát, de ne bizd el magad. Egyáltalán nem olyan könnyű kamera előtt beszélni, illetve feldolgozni a nyersanyagot, mint ahogy azt gondolod.

2018. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megerősítettél benne, hogy sem a motorhoz, sem a motorozáshoz, sem a videózáshoz nem értesz, és mindegyikben nulla gyakorlatod és nulla hozzáértésed van.


Tehát igaz a mondás, hogy aki érti és tudja az csinálja,

aki meg egyáltalán nem ért hozzá, az meg indít egy "motovlogot", mert ez olyan trendi most a helyi dizsiben.


Természetesen sok pasasnak az is elég ha egy nőneműt látnak a képernyőjükön.

Legfeljebb majd letekerik a hangot, hogy ne zavard őket az örömszerzés közben...

2018. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

A motovlog nem feltétlenül jelent azt, hogy csak a motorokról beszélek.

A motovlog az is egyfajta vlog de motorozás közben:)

A kamerát tudom kezelni csak annyi, hogy kicsit szégyenlős vagyok :)

2018. jún. 29. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!