Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek foglalkozzak a...

Szerintetek foglalkozzak a sráccal vagy nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
szóval,a történetem az elejétől,hogy mindenki megértse,elnézést a terjedelméért:Volt egy bmw e36 320i touring 1995 tipusu kocsim,kellett volna a kasztnijára költeni kb 150 ezret,ezért úgy döntöttem inkább újabb után nézek,tegnap földobtam a hahu-ra 195 ezerért egy hét műszakival,kb tizenöt perc múlva jelentkezett egy srác eljött a kocsiért és megvette,ma este 10-kor telefonált,hogy azonnal vegyem vissza a kocsit,mert ők otthon nézegették és át van ütve az alvázszám meg nem olvasható a motorszám.Na most nekem ez bűzlik,leginkább azért,mert tizenegy éve nálam van a kocsi és sose szóltak,hogy lenne valami baja a kocsinak ilyen téren,illetve a csávó eléggé nyomatékosan adta elő magát még kulvaanyázott is,meg fenyegetőzött.vajon csak rájött,hogy rossz üzletet kötött,vagy lehet valami a dologba?Visszavegyem tőle?A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 23. 01:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amikor én megvettem a kocsit haza hozta a haver külföldről utána elvittem egy emberhez otthagytam és három nap múlva magyar rendszámmal átvettem a kocsit kb ennyi volt,nem értem,hogy lehetek én a hibás...
2018. aug. 23. 13:09
 12/14 veterán vas ***** válasza:

Már írtuk:

Ha ennyire biztos, hogy részedről minden OK., akkor nem kell aggódni, és nem kell kérdezősködni.


Azért egy gangesz-parti nyakláncos vásárló esetében, rezeg a léc........ :(

2018. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívogat és fenyegetőzik, legközelebb vedd fel, amit mond. Aztán közöld vele, hogy bepereled. Abba fogja hagyni.
2018. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, csak eddig olvastam el:

"Volt egy bmw e36 320i touring 1995 tipusu"

2018. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!