Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szeretném eladni az autómat,...

Mykika kérdése:

Szeretném eladni az autómat, de én külföldön tartózkodom és nem tudok haza utazni ezért. Van rá mód, hogy így eladjam vagy ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Jelenleg az autóm ami a nevemen van magyarországon dekkol kihasználatlanul, én pedig külföldön tartózkodom és még egy ideig haza sem utazok. Elgondolkodtam az eladásán, de azt nem tudom hogy így lehetséges e, hogy én külföldön tartózkodom.

2017. jún. 24. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos út a meghatalmazás írása:

[link]


Én pedig úgy csinálnám, hogy adnék egy meghatalmazást valakinek az eladáshoz, de az okmányirodai problémázás megelőzésére aláírnék egy biankó adásvételi szerződést, és azt is átadnám annak aki intézi az eladást. (Persze ehhez nagy bizalom kell.)

2017. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Viccen kívül érdeklődöm.
2017. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy 98'vw golf 4, 1.9 TDI.
2017. jún. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!