Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki vesz, ki engedhet meg...

Ki vesz, ki engedhet meg magának 15 ezer eurós autókat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok autó tetszik ebben az árkategóriában, sok fiatalt is látok ilyen kocsikkal szaladgálni (Audi a5, S Mercedes, újabb BMW-k). Ilyenkor elgondolkodok, hogy ki teheti meg azt, milyen fizetéssel, hogy ezeket fent tartsa.

Gondoltam már rá én is, hogy egy jobb angliai munkával 1-2 év alatt gond nélkül összegyűjthetek ennyit egy ilyen autóra, de kérdem én, hogy ezt így nekem megérné?

Milyen árnyoldalakra kell gondolni ha ilyen kocsit vásárol az ember?

Otthon lakom, saját házunk van, tehát albérletre nem kell költeni, adósság sincs, hál'Istennek enni is van mit és a ház sem dől ránk.

Milyen esetben mondhatom azt magamnak, hogy megtetszett egy 15 ezer eurós Audi és azt megveszem magamnak, és milyen esetben nem?



2018. nov. 12. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
* Bocs, én számoltam el!
2018. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem londoni mosogatásra gondoltam egyáltalán, élnek ott rokonaim, úgyhogy ettől kicsivel jobb munkahelyet is kaphatok.

Egyébként igen, prémium kategóriás használt autókra gondoltam. Annyi tartson vissza csak, hogy mi van ha tönkremegy egyszer a turbó és az 1.500 euroba fog kerülni?

Szerintem ha másra tényleg nem akarok költeni, ami sokba kerülne például a gyereknevelés akkor bevállalható egy ilyen kocsi.

2018. nov. 12. 13:56
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Lehet (sőt biztos), hogy velem van a gond, de én nyeretlen húszévesként nem rögtön 4-5 milliós autóban gondolkodtam (mínusz infláció, mert azóta eltelt pár év).

Szépen haladtam előre, míg végül megengedhettem magamnak egy 20.000 eurós autót is (40 éves koromra). Eszembe sem jutott, hogy ilyennel kellett volna kezdenem, de mondom, biztos velem van a gond...

2018. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Beviz Elek ***** válasza:
78%

Ha ezért élsz, ez a célod, akkor vegyél egyet. Meglátod mennyi fenntartani, mennyit buksz vele, aztán maximum eladod. Ne mi mondjuk meg hogy mit kezdj az életeddel.

Nekünk ennél kicsivel több van a számlán, de nem akarok apuka házában élni (ezért költöztem el 3 éve) és heteken belül pedig kifizetjük belőle a saját ház önrészét. Nekem.ez fontosabb, cserébe egy 21 éves olcsó kocsival járok.

2018. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nincs senkivel gond, úgy ahogy velem sem, veled sem. Egyszerűen mindenkinek másak a prioritásai. Nekem már 40 évesen nem kell jó autó. Vagy most míg fiatal vagyok vagy soha.

Ha utolsó, neked inkább közös otthon kellett a feleségeddel (gondolom) akkor elköltöztél. Én egyedül nem fogok külön lakásba költözni.

2018. nov. 12. 16:24
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Irigylem szüleidet, hogy milyen jó lesz nekik mikor 30 évesen még otthon laksz majd.
2018. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Örülni fognak neki, hidd el! :)
2018. nov. 12. 16:46
 18/26 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem örülnének sem mondanák soha, hidd el. :)
2018. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
asszem te dicsekedni jöttél ide..
2018. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Mert ezzel aztán veszettül lehet dicsekedni, hogy otthon élek és külföldre kell mennem dolgozni ha autót akarok venni :))

Nem, én csak tényleg kiváncsi voltam, hogy mivel jár és mi az igazság ezekkel az autókkal, tulajdonosaikkal kapcsolatban.

2018. nov. 12. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!