Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autókereskedés...

Megbízható autókereskedés Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan autókereskedést Pesten, ahol nagyrészt jó tapasztalatokat szereztetek, esetleg vettetek onnan autót aminek később nem lettek meglepetés-hibái? Jártam pár helyen mostanában, hát... érdekes autókat akartak eladni. Van olyan hely ahol érdemes körbenézni, vagy maradjak inkább magánszemélyek kínálta autóknál?
2018. nov. 23. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Őket nyugodt szívvel merem ajánlani, megbízható kereskedő (kivételesen)


[link]

2018. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%

Németország....

Aki itthon nem csal, az éhen hal rövid időn belül. Mindenki benne van a játékban, maximum ki ilyen, ki olyan szinten.

2018. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, mert Németországban a lengyel meg török kereskedő a becsületesség mintapéldánya. :-)
2018. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

alakul :)

Azért tényleg vannak fokozatok. Az első autómat kereskedőtől vettem. Hát....igen. Voltak meglepetések az évek alatt, és szerintem a kmh-t is tekerték bár az autó magyar és az is volt. De azért kereskedések között is vannak különbségek. Pl mindenki ismeri azt a bizonyos rossz hírű kereskedést ahonnan nem szabad autót venni, meg vannak helyek ahol azért ki lehet fogni nem széthajtott roncsverdákat. Az utóbbiakra lettem volna kíváncsi. Azt tudom, hogy mindenhol megy valami sumákolás.

2018. nov. 23. 11:36
 5/12 anonim ***** válasza:

miért akarsz kereskedésben autót venni?

használtautó.hu

2018. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

:D Köszi, 1 hónapja bújom a hahut. Nem akarok, elsősorban magánszemélytől szeretnék venni, de mivel az elmúlt hetekben egy rakás kereskedést bejártam és nem voltak túl fényes tapasztalataim gondoltam megkérdem itt, hogy másnak bejött-e valamelyik. Amúgy a hahu tele van kereskedés által árult, külföldről behozott autóval. A legtöbb nyilván tekert órás, rejtett hibákkal. De volt olyan amit láthatóan evett a rozsda.

2018. nov. 23. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
A faber autó újpalotán megbízható de szervíz a fő profiljuk, csak megbízható személytől hoznak be németből kocsikat. Dunakeszin van egy illető aki Hollandiából hoz be kocsikat, még senki nem járt vele rosszul.
2018. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Dki-t megnézem hamarosan, úgyis járok arra.
2018. nov. 23. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:

az mellett hogy a kereskedésekben kintről behozott tekert órás autók vannak az egyéb beszámolt, bevett autókról sem tudnak semmit és nem vállalnak semmi garanciát plusz lehazudják a csillagot is

először döntsd el milyen autót akarsz mert ha pl dizel H astrát akarsz de az nincs az ajánlott autókereskedőnél akkor tök mindegy mennyre megbízható

2018. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom milyet akarok, azzal nincs gond.
2018. nov. 23. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!