Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autókereskedés...

Megbízható autókereskedés Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan autókereskedést Pesten, ahol nagyrészt jó tapasztalatokat szereztetek, esetleg vettetek onnan autót aminek később nem lettek meglepetés-hibái? Jártam pár helyen mostanában, hát... érdekes autókat akartak eladni. Van olyan hely ahol érdemes körbenézni, vagy maradjak inkább magánszemélyek kínálta autóknál?
2018. nov. 23. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kereskedésben lévő autókat is emberek használták, magánszemélyek, alkalmazottak. Azt a sok lomok olyanok pusztították le, akik otthon a sajátjukat úgy adják el, hogy megkímélt hibátlan autó. Ezt nem árt észben tartani.
2018. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is megkíméltként hirdetem a sajátom, nincs lelakva egyáltalán. Amiket kereskedésben láttam azok külföldről behozott, rozsdaette roncsok voltak alvázvédővel fényesre fújva, műszerfal agyonszilikonozva. A kormány hátulja meg kb tövig kopott, ott nem kenték be rendesen, kilátszott. Amellett az a típus amit keresek érdekes módon mindegyik 160-180 e km között futott. Amikor a 40. ilyen autóról olvastam a hirdető oldalon akkor erős lett a gyanúm, hogy pörgették az órákat az összesnél és lehet, hogy széthajtott taxit rejt a szép fekete szilikon. Az ülésekről már nem is beszélek, némelyik rommá volt szakadva, szétülve. Az én autóm 15 éves de makulátlan a beltér pedig napi szinten használom.
2018. nov. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!