Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most buktattak meg hatodjára...

Most buktattak meg hatodjára vezetésből. (B kategória) Tudok valahova fordulni?

Figyelt kérdés

Szerintem jól vezetek és az oktatóm sem érti az egészet, hogy miért buktatnak meg ennyiszer. Nagyon lehúzásnak tartom az egészet. Már rá ment majdnem 700 ezer forintom. Az 5. vizsga után elküldtek alkalmasságira, ahol minden jól ment.


Valamelyik biztosnál túl lassan vezetek, van akinél túl gyorsan. Valakinél nem vagyok elég körültekintő valakinél túlságosan az vagyok. (Menjenek a fenébe!)


Ja és már egy jóideje vezetek hébe-hóba (persze jogsi nélkül). A barátaim, a rokonaim szerint is nagyon jól vezetek. (nem tudják, hogy nincsen jogsim)


Mit tudnék tenni?

Esetleg vidéken több esélyem lenne vagy próbáljam meg külföldön? (Budapesten vezetek)



2019. jan. 3. 12:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én Sopronban csináltam meg a jogsit 5500 volt 1 óra de van drágább suli is,ott 6500

2021-ben 10 rongy óránként az nagyon sok. 5 éve itt még 4000-4500 volt egy óra iskolától függően, pedig Sopront drága városnak mondják, itt van Ausztria, meg sokan ott dolgoznak milliós havi keresettel, de a 10k/óra marha sok.

2021. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!