Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most buktattak meg hatodjára...

Most buktattak meg hatodjára vezetésből. (B kategória) Tudok valahova fordulni?

Figyelt kérdés

Szerintem jól vezetek és az oktatóm sem érti az egészet, hogy miért buktatnak meg ennyiszer. Nagyon lehúzásnak tartom az egészet. Már rá ment majdnem 700 ezer forintom. Az 5. vizsga után elküldtek alkalmasságira, ahol minden jól ment.


Valamelyik biztosnál túl lassan vezetek, van akinél túl gyorsan. Valakinél nem vagyok elég körültekintő valakinél túlságosan az vagyok. (Menjenek a fenébe!)


Ja és már egy jóideje vezetek hébe-hóba (persze jogsi nélkül). A barátaim, a rokonaim szerint is nagyon jól vezetek. (nem tudják, hogy nincsen jogsim)


Mit tudnék tenni?

Esetleg vidéken több esélyem lenne vagy próbáljam meg külföldön? (Budapesten vezetek)



2019. jan. 3. 12:56
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Máshol se sokkal olcsóbb. Pont ezért választottam ezt a helyet, mert elvileg a statisztikák szerint itt a leggyorsabb és itt lehet a legkönnyebben átmenni.


Bocs, elnéztem valóban 11 ezer a vizsga. De ott ki kell fizetni megint a 10 rugót, a kocsi használat miatt. Csak az első ingyenes. A kresznél van egy kötelező elméleti tananyag ami lehet papíros meg netes is. A kresz vizsgával együtt 40 ezer. Pontosabban valami 38900 forint volt asszem.

2019. jan. 3. 16:43
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

"a vizsgabiztos az olyan mint maga az atyaúristen"


Igen, ezért vagy még gyerek és ezért nem vagy az útra való. Ha esetleg baleseted lesz akkor meg összekuporodsz majd sírva a járdaszigeten ahelyett, hogy cselekednél?


"Nem az 50-et nem érzem biztonságosnak te agyhalott.

Ha nem az útviszonyokhoz képest. "


Akkor újra - nincs olyan minőségű út vagy környék ahova vizsgát szerveznek és az 50 nem biztonságos. Csak te jobban fosol, mint amennyire kellene. Ezért buksz meg - nagyon helyesen.

2019. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon helyes, buktassanak is ilyenért. Aki nem érzi biztonságosnak az 50-et egy 50-es táblánál akár milyen szar úton az nem áll készen a vezetésre."


Csak halkan jegyezném meg, hogy Magyarországon évente 3300+ olyan személyi sérüléssel járó baleset történik, aminek az oka a relatív gyorshajtás. A megengedett sebességen belül megy valaki, de az út- és időjárási viszonyokhoz képest gyorsan. Adódhat úgy, hogy 50-es korlátozásnál a 25km/h a biztonságos..

2019. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
39%

Csak halkan jegyzem meg, hogy időjárásról szó sem volt, csak az út minőségéről. Azt meg remélem te sem hiszed, hogy egy olyan útvonalra terveznek vizsgaútvonalat ahol tankcsapdákkal tarkított az út. A kérdező egész nyilvánvalóan nem tudja felmérni az útviszonyokat - mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a 6 bukás.


Ráadásul ugye az 5. után már két vizsgabiztos ült mögötte, ki ne találjuk már, hogy mindkettő direkt szivatni akarta...

2019. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"A 6-ból kettöt le is fizettem. Miután megbuktattak legalább a pénzt visszaadták."

Magyarul annyira szarul vezettél, hogy nem merték bevállalni, hogy átengednek, még pénzért sem.

2019. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 veterán vas ***** válasza:
83%

Szóval, 6:0 oda.

Ha jól értem, nem elég, hogy vezetni nem tudsz, még ahhoz is béna vagy, hogy jó helyre dugd a lóvét.


Amatőr! :D

2019. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz hova fordulni. Pl az árokba...

Bocs, ezt nem hagyhattam ki.

Viccet félretéve talán pont az a baj, hogy már egy jó ideje vezetsz hébe-hóba. Berögződnek olyan szokások, amiknek oktató mellett esélyük sem lett volna.

Szerintem próbáld meg vidéken.

2019. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
5. után is egy vizsgabiztos volt.
2019. jan. 5. 23:27
 29/31 anonim ***** válasza:
Egyre kamuszagúbb a történet...
2019. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 veterán vas ***** válasza:

Szóval "megvolt" a vizsgabiztos? ;)

Gratulálok!

Kezdem érteni miért jársz oda ilyen gyakran.

2019. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!