Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most buktattak meg hatodjára...

Most buktattak meg hatodjára vezetésből. (B kategória) Tudok valahova fordulni?

Figyelt kérdés

Szerintem jól vezetek és az oktatóm sem érti az egészet, hogy miért buktatnak meg ennyiszer. Nagyon lehúzásnak tartom az egészet. Már rá ment majdnem 700 ezer forintom. Az 5. vizsga után elküldtek alkalmasságira, ahol minden jól ment.


Valamelyik biztosnál túl lassan vezetek, van akinél túl gyorsan. Valakinél nem vagyok elég körültekintő valakinél túlságosan az vagyok. (Menjenek a fenébe!)


Ja és már egy jóideje vezetek hébe-hóba (persze jogsi nélkül). A barátaim, a rokonaim szerint is nagyon jól vezetek. (nem tudják, hogy nincsen jogsim)


Mit tudnék tenni?

Esetleg vidéken több esélyem lenne vagy próbáljam meg külföldön? (Budapesten vezetek)



2019. jan. 3. 12:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt nyaralni mentem volna 8 évig vezettem jogsi nélkül külfödről hoztunk be spannal verdákat akkor voltam 15 vagy 16 már akkor tudtam jól vezetek jogsira meg nem volt időm, aztán pár évre rá próbálkoztam megbuktattak, mondtam a vbnek, hogy te gyík 4 éve vezetek heti 4000 kmt trélerel nem is volt olyan hiba ami bukást okozott volna, erre egy szót se szólt... van ilyen is és igen kedves kötekedők már meglakoltam érte felesleges privát üzenetekkel meg itt engem megjelölve sértegetni és ítélkezni. Csak elmondtma, hogy bárkit megbuktathatnak.
2019. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
4. És igen! 700 ezer, de szerintem lesz belőle 1 millió is majd. 10 rugó egy gyakorlati óra, ami 45 perc. Ehhez jönnek a 13 ezer forintos vizsgadíjak + Kresz vizsga (40 ezer). A kresz elsőre hibátlan lett.
2019. jan. 3. 15:25
 13/31 anonim ***** válasza:
De, hogy nem engedett át ha lefizetted:D?
2019. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 dirtboy ***** válasza:
100%
most nem azért de ha le is fizetted őket és inkább vissza adták a pénzt csak ne legyen jogsid akkor lehet jobb ha tényleg nincs mert nagyon nagy bajoknak kell lennie ha ez így lezajlott többször is.
2019. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

"Egyiktől sem kaptam vizsgalapot, pedig külön kértem is az elsőtöl."

Elvileg elég felnőtt vagy a jogosítványhoz, akkor tanulj meg érvényt szerezni a jogaidnak. Amíg ennyire tesze tosza vagy, jobb is, ha nem az úton vagy.


"50-es táblánál én 43-45 között szoktam menni. Nekem ez a biztonságos. Ha szar az út - márpaedig ahol vezetek ott nagyon szar - akkor lassabban szoktam. "

Nagyon helyes, buktassanak is ilyenért. Aki nem érzi biztonságosnak az 50-et egy 50-es táblánál akár milyen szar úton az nem áll készen a vezetésre. Ha féltenéd a kocsit mást mondanék, de ugye nem erről van szó...

2019. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
komment
2019. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

"Egyiktől sem kaptam vizsgalapot, pedig külön kértem is az elsőtöl."

Elvileg elég felnőtt vagy a jogosítványhoz, akkor tanulj meg érvényt szerezni a jogaidnak. Amíg ennyire tesze tosza vagy, jobb is, ha nem az úton vagy.


"50-es táblánál én 43-45 között szoktam menni. Nekem ez a biztonságos. Ha szar az út - márpaedig ahol vezetek ott nagyon szar - akkor lassabban szoktam. "

Nagyon helyes, buktassanak is ilyenért. Aki nem érzi biztonságosnak az 50-et egy 50-es táblánál akár milyen szar úton az nem áll készen a vezetésre. Ha féltenéd a kocsit mást mondanék, de ugye nem erről van szó...

2019. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ez a jogsi is csak egy lehúzás a sok közül semmi több.
2019. jan. 3. 16:02
 19/31 A kérdező kommentje:

"Elvileg elég felnőtt vagy a jogosítványhoz, akkor tanulj meg érvényt szerezni a jogaidnak. Amíg ennyire tesze tosza vagy, jobb is, ha nem az úton vagy."


Nem tudom te mikor vizsgáztál, de a vizsgabiztos az olyan mint maga az atyaúristen. Te annak biztos nem szólsz be. Igen Uram! Ksözönöm Uram! Mint a katonaságnál. Egyszer mertem megszólalni amikor benn volt a kocsiba, mondatm az oktatónak hogy vegyük lejjebb a klímát. Nagyon csúnyán lecseszett, hogy nekem itt kuss van.


"Nagyon helyes, buktassanak is ilyenért. Aki nem érzi biztonságosnak az 50-et egy 50-es táblánál akár milyen szar úton az nem áll készen a vezetésre. Ha féltenéd a kocsit mást mondanék, de ugye nem erről van szó..."


Nem az 50-et nem érzem biztonságosnak te agyhalott.

Ha nem az útviszonyokhoz képest. Mint mondtam rengeteg részeg meg kutya van a környéken, stb. Szerinted az autóúton vagy pályán is 44-gyel megyek?

2019. jan. 3. 16:10
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

10.000 gyakorlati óra? Kinél vezetsz, a pápánál?

A forgalmi vizsga egységesen 11.000 ft mindenhol.

40.000 kresz vizsga? Az 4600 ft.

2019. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!