Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudok tenni a szerelő ellen?

Konya bence kérdése:

Mit tudok tenni a szerelő ellen?

Figyelt kérdés
Adott egy Motowell gyártású 50 ccm es segédmotor melyet 2018 Májusában vásároltam. Kb június fele elkezdett leállni a motorja , elvitettem trailerrel saját szerelővel ( Volt kollégának az Ex párja ) , mindig ő csinálta meg gond nem volt vele , persze számla nélkül tudok róla. Kb tavaly június 10. e óta nála van. Először arra fogta hogy sok a munka, utána hogy szétmentek a párjával , most meg hogy kamionozik. Címét nem hajlandó elárulni , motor visszaszolgáltatni / megcsinálni szintén nem. Mindig jön a majd 3 hét múlva hivj nem vagyok otthon . Utána 1 hét és folytathatnám. Mit lehetne ez ügyben tenni? :( Ilyen nem fordult elő velem és tanácstalan vagyok :(

2019. ápr. 10. 12:23
1 2
 11/11 veterán vas ***** válasza:

Változnak az emberek.

A szomszédom is világéletében csendes, békés ember volt, aztán egyszer mégiscsak kiverte a felesége fogait.

Pedig nem is kamionos..... ;)

2019. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!