Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyha nem számítana a pénz...

Hogyha nem számítana a pénz milyen sportkocsit vennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nyertek 10 milliárd forintot az eurojackpot-on, szóval tényleg nem számít a pénz.

Milyen sportkocsit vennétek ebben az esetben?

Én egy fekete színű lamborghini aventador lp700-4-t vennék. Egy olyan sportkocsi szerintem, amit viszonylag sokan ismernek, és kinézet, hangra is nagyon ott van. Tényleg egy olyan autó, amit, ha meglát valaki azt mondja, hogy azt a..


2019. máj. 20. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen aukciós ritkaságot, 50-es, 60-as évekből.
2019. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Wartburg kupét
2019. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Honda NSX ;)
2019. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagyok oda a sportkocsikért, de egy Ford Mustangot minden további nélkül elfogadnék.
2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
2019. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, mert nem hoznak lázba. Én a motorokat szeretem, úgyhogy vennék kb. 10 motort.
2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Elsősorban egy Audi R8 5.2 V10-et. Nem olyan nagy extra, de mindent tud, amit egy sportkocsinak tudni kell, és ahhoz képest még használható akár a mindennapokban is. Műszaki ikertestvére, a Lamborghini Huracan is nagy kedvencem az extravagáns kinézete miatt, de az egy nagyon korlátozottan használható autó. De vennék még mellette másik 20 autót is.
2019. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom érdemes-e olyan kérdésre érdemben válaszolni, ahol a sportkocsi ismérve, hogy milyen klafa hangja van...

Én személy szerint nem vennék ilyen Lambo féle mainsteam sportkocsit. E31, 300SL, Lotus Omega és hasonlókból kezdenék gyűjtögetni, Shelby Cobra, Mustang Boss és hasonlókat nem is említve. Mellette meg az új vonalon is ilyen 20-30 milliós tartomány körül maradnék, RS5, M4, új Mustang, meg még ki tudja, ami eszembe jutna. Egy komoly gyűjteményt építenék fel inkább, aminek az értéke csak emelkedik.

Ennyiből valószínűleg csinálnék valami műhelyt, ami a régiek restaurálására, az újak tuningolására lenne berendezkedve.

2019. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy 57-es bel air-t, ha találnék egyet a general motor által kiadott kéziváltóval az 5.7 literes v8-cal akkor minden további nélkül.

Csak sajnos esélytelen lenne, mivel az 5.7 literes v8 kéziváltóval a harmadik generáció előtti "projekt" kiadás volt a minimális 8 ezres darabszámban, mára talán nem is maradt.


Innentől a 375 lóerő kéziváltóval rotyoó 8 hengerrel egy vadulás lenne.

2019. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én inkább egy hétköznapi használatú és egy versenyautót vennék a pénzből. Utóbbi lehetne egy Lexus RC F GT vagy egy Toyota C-HR.


Lamborghinik, Ferrarik szerintem csak a felvágásra valók...

2019. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!