Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha csütörtökön befizettem a...

Malaboy kérdése:

Ha csütörtökön befizettem a 4000 forint dílyat és elintéztem mindent, a jogsi mikor fog kijönni? Mer aztmonta a nő 1 héten belül kijön.1 hét vagy 7 munkanap?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 16:13
 1/7 anonim válasza:
70%
Várakozás közben lapozgass egy nyelvtankönyvet.
2010. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nincs jogsim, most csinálom, de ez már annyiszor szerepelt mint kérdés, és még válasz is jött rá. Már csak azért sem írom le. Lapozz fel egy nyelvtankönyvet, és tanuld meg használni a keresőt.
2010. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Előbb járd ki az általánost, utána ülj volán mögé.
2010. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
igen, tudtommal már feltétel a 8 általános a jogsihoz...
2010. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom miért vagytok ilyen bunkók ... nektek biztosan tökéletes a helyesírásotok és még soha életetekben nem írtatok félre semmit ... Én hétfőn fizettem be a csekket meg fényképeztek le és pénteken már jogsit hozott a postás :) szóval szerintem ezen a héten tuti megkapod
2010. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi. A többi meg..
2010. júl. 12. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:
én is csütörtökön vittem be a papirokat és már kedden húztam a gázt jogsival javába
2010. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!