Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Létezik, hogy az eddigi kb...

Létezik, hogy az eddigi kb 44ezres Köbe szerződésem, átkötésnél 2011ben 18ezer forint körül legyel.16 éves poel, édesapám nevére kötve?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
poel helyett opel
2010. nov. 2. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán! Ezért éri meg a netes alkuszoknál kötni!
2010. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem úgy tűnik, hogy 35 helyett 21 lesz a kötelezőm.
2010. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyanúgy a köbénél maradnék, annál lenne ennyi, nem tudom más biztosítók mennyire megbízhatóak, eddi a köbe volt, félek váltani :)
2010. nov. 2. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy úgy mondjam: neked mindegy kinél van a köteleződ... Gyakorlatilag semmi dolgod sincs vele. A csekket vagy az igazolólapot küldje, és kész. Erre mindegyik képes (jó, a csekkekkel!!! el szoktak csúszni év elején). Megéri kiszámolni mennyi lenne máshol.
2010. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én biztosítómnál nem kell újrakötnöm, ők maguk intézik, hogy a legkedvezőbb díjat kapjam. tavaly 6600ft volt a negyedévesem, ha most kötnék 4800 lenne, de igy is annyi lesz, mert a biztosító automatikusan azt az összeget adja nekem....
2010. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!