Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Színváltoztatás, lehetséges?

Színváltoztatás, lehetséges?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy adott egy (régebbi típusú) autó, amit szeretnék átfesteni. Nem olyan színre, mint amilyen azt megelőzően volt. Ezt mennyire legálisan lehet megcsinálni? Mi kell hozzá, hogy teljesen szabályos legyen?
2010. júl. 13. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Át kell iratnod a forgalmiban a színt. Ezt az okmány irodában intézik. Azt hiszem az új forgalmi 6000 forintba fog kerűlni.
2010. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmi egyéb macera nincs? eredetiségvizsgálat, ilyesmi? :)
2010. júl. 13. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nincs. Eredet vizsga csak eladásnál kell. De azért kérdezz rá szerintem a helyi önkormányzatban.

Első voltam.

2010. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell vinned a kocsit egy műszaki szemlére. Ott kiadnak egy műszaki vizsgalapot az új színnel. Ez alapján írják be az új színt az okmányirodában. Ki kell cseréni a forgalmi engedélyt és a törzskönyvet is. 12000 Ft


ui. Nézd meg a törzskönyvet, hogy rajta van-e a szín. Az új típusú már nem tartalmazza. Ha nincs rajta, nem kell a törzskönyvet is cserélni, ezért csak 6000Ft lesz a fizetendő illeték.

2010. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a műszaki szemle pontosan mit takar?
2010. júl. 21. 14:24
 6/6 A kérdező kommentje:

csak a tisztánlátás végett, semmi műszaki szemle nem volt

6000ért kaptam új forgalmit benne az új színnel. Ennyi.


köszönöm a válaszokat

2010. júl. 22. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!