Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nem iratam át az autót es el...

Gut András. kérdése:

Nem iratam át az autót es el adtam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy autót adásvételivel de nem írtam át mivel hobi autóként szolgált. A következő a problémám a bizonyos autó nem kellet ezért meg váltam tőle, direkt le vettem a rendszámot forgalmit ki vettem de a vevő ragaszkodott hozzá és oda adtam neki (mert tréleren vitte és ahoz kelet neki) Pár hónapra utána külték a sok felszólításokat 30ezer ugye de még külték a felszólítást 200ezer ha nem adom le stb, egyszerűen nem találom azt az iletöt hogy vissza kérjem tőle olyan mint ha le törölte volna magát facebookon meg a telefonja kivan kapcsolva állandóan, tudom hogy hülye vagyok be ismerem. Akinek volt ilyen kérem segítsen köszönöm

2019. szept. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
200.000-be fog kerülni.
2019. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Todod, hogy hülye vagy... valóban az.

Legalább van normális adásvételi szerződés, amin a vevő adatai rajta vannak?

Két külön probléma, hogy nem írattad át a nevedre az autót, amiért meg is büntethetnek, és el sem adhattad úgy szabályosan.

A másik, neg, hogy ezt kihasználva a vevő jól megszivatott.

Ezen az okmányirodában nem tudnak segíteni, ez rendőrségi ügy, feljelentést tehetsz.

2019. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi adatom a vevőről.. és mire fel tegyek feljelentést? rendőrségen szerintem ki is röhögnek :/ ez már menthetetlen
2019. szept. 8. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Akkor várj nyugodtan, mikor küldik a további fizetési felszólításokat.

Van valahol egy autó, ami a te neveden fut, kivtudja mikor megy a következő csomag

2019. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hála isten bontásra vette, még jó hogy nem járkál vele
2019. szept. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!