Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Németországban lízingre...

Németországban lízingre vásárolt autó?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy autót Németországban, de az autó még nem jött meg, még talán el sem készült, a 14 napos felmondási időből kicsúsztam,az autó várható érkezése november 15, közben egyéb okok miatt végleg haza kellet jönnöm Magyarországra, ha nem fizetem be az előleget (nem veszem át az autót) akkor kell fizetnem nekem valamit? közben minden papír el lett intézve lakhelyről kiiratkozás AOK kártya visszaadva bankszámla megszüntetve.

2019. szept. 9. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom aláírtál egy szerződést. Mi áll ebben?
2019. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 istyyy44 válasza:
A német államnak van egy szabálya (főleg ez nekünk jó külföldieknek akit itt vállalnak munkát) hogy ha elköltözől az országból és megszűnik a lakcímed akkor automatikusan megszűnnek az itt kötött szerződéseid is és nem kell fizetned őket! Pl . Internet( hiába volt 2éves szerződésed) lakás,élet , hasonló biztosítások minden lényegében! Azért a helyedben közölném a szalonnal legalább emailban a változást hogy nyoma legyen!
2019. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!